Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha első randira nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha első randira nem viszek semmit? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
17/F

2012. dec. 27. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem.:) Én például nem is szeretem, ha első randira kapok valamit, az korai.:)
2012. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
de rögtön vidd az eljegyzési gyűrűt.
2012. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Egy randira sem kell vinni semmit csak magadat.
2012. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
nem. első randin nem illik. ha lesz folytatás, akkor vihetsz valami apróságot a 2.ra, de most elég, ha csak magadat viszed :)
2012. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Szerintem nem kell vinni semmit, elég akkor, ha komolyabbra fordul.köztetek a dolog.

Amúgy kényes kérdés, mert tizenévesen úgy voltam vele, hogy milyen már, ha nem hoz egy szál virágot vagy valami... De ez csak nevelés kérdése. Ha nem viszel és anyjáék "olyanok", akkor le fognak fikázni a lánynak, hogy nem tudod mi illik (én is kaptam az ívet régebben)

Mostanra tudom, hogy első randira nem kell semmi.


25L

2012. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

első randira ne vigyél semmit. Ha komolyabb lesz köztetek a dolog,akkor.

17L

2012. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D'a ***** válasza:
100%
semmitse! :)
2012. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó mindent vihetsz...viheted az őszinteségedet, a figyelmességedet, a humorodat, a játékosságodat, az aljasságodat, a határozottságodat és a farkadat...az utóbbit jól csomagold be és ne bontsd ki helyette...
2012. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem első randira nem kell semmit vinni. Az még az ismerkedés ideje, igazából max. felületesen ismeritek egymást, ilyenkor még olyan fölösleges. Én legalábbis azt vallom, hogy sokkal fontosabb az, hogy megismerjek a srác valódi énjét, minthogy hozzon nekem valamit az első randira. :)


Később, ha egy hullámhosszon vagytok és tényleg alakul köztetek valamit, nyugodtan vihetsz neki valami apróságot, de most még bőven elég, ha meghívod egy forró csokira vagy valamire. :)

17/L

2012. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
lány vagy vagy fiu? igazábol mind 1 csak hogy tudjam mert ha fiu vagy akkor sztem édes ha zaelső randin vezsel neki csokit virágot ilyesmit :DD ha lny vagy akkor sztem nem tudom mit vennél a fiunak csokit gonodlom v. dezodort azis édesnek találja :D
2012. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!