Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen önbizalmunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmunk pozitív tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés

Az általános "tanács", ha valakinek gondja van a párkereséssel, a "legyen önbizalmad" című. Na most ez hogy működik? Ugyanis az önbizalom annak következménye, hogy az embernek pozitív tapasztalatai vannak valamilyen téren.

Pl. tudom, hogy el tudok vezetni egy autót a szomszéd városba, mert már korábban megtanultam vezetni. De amikor először ültem volán mögé, akkor még bizonytalan voltam, és béna. Na most, ha erre az autó MINDIG azzal reagált volna, hogy lefullad, és sosem tudok elindulni, akkor ma sem lenne több önbizalmam vezetni, mint akkor.

Értitek az analógiát? Miből merítsen az az ember, akinek nincsenek meg a pozitív referenciái?


2012. dec. 26. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
+ tapasztalat nélkül is lehet önbizalmad. egy párszor már elmentem vizsgára qrva sok negatív tapasztalattal, de hatalmas önbizalommal, és meg is lettek
2012. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne külső visszacsatolásokból építsd fel az önbizalmad, mert az csak 1 illúzió. ne mások véleményére támaszkodj, vagy arra, hogy xy visszautasított. önelfogadás kellene, az, hogy szeresd magad olyannak amilyen vagy. illetve ha tudod a hibáidat, próbáld meg őket kijavítani. ha kijavítasz egy hibát, az már elég ok arra, hogy sikeresnek gondold magad :) ez beindít egy olyan folyamatot amit ha jól viszel végig, akkor az önmagaddal való elégedettséghez, önbizalomhoz fog vezetni. NA AKKOR LESZ CSAJ.
2012. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy általában legyen önbizalmad. Ezt merítheted bárhonnan. Például ha a munkádban sikeres vagy, az önbizalmat ad, és meg is látszik rajtad.
2012. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én sikeres vagyok a munkámban, és más téren is, de ezt nem tudom átkonvertálni a nőkkel való sikerbe, sajnos.
2012. dec. 26. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Sz_rni kell rá, éld az életet magadért és ne a nőkért. Ha valaki veled akar menni az "úton" úgyis felkéredzkedik majd a szekeredre...
2012. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
23
2012. dec. 26. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Öreg én fiatalabb vagyok nálad pár évvel (16/f) , de nagyon jól tudom min mész át.


Fél éve egy önbizalomhiányos visszahúzodó egyén voltam. Nem akartam tovább folytatni ezt az életmódot így pl. minnél jobban visszakoztam , hogy á nem jön össze meg menjek oda a lányhoz annál jobban unszoltam magam , hogy csak azért is odamegyek lesz , ami lesz. Azt valahogy összejött.

2012. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én már elég sokszor odamentem de nekem nem jött össze valahogy.
2012. dec. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!