Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt "párom" csúnyán kihaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt "párom" csúnyán kihasznált, nagyot csalódtam. Probáltam társkeresőn keresni egy férfit, de ott szinte linkek vagy olyan alakok vannak akik nekem nem jönnek be. Van pozitív tapasztalat ebben a társkeresőben, vagy csak én látom így a dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:01
 1/4 anonim válasza:

szia!!


én is fenvagyok egy csomo társkereső oldalon és nem tudtam megtalálni az igazit. zoli.

2009. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Engem 5 év után egyik napról a másikra dobott az exem azzal a magyarázattal, hogy már nem szeret. Elfogadtam, mem volt mit tenni.

Akkor 28 éves voltam, nehéz volt újra élni, egyedül. Aztán elkezdtem regisztrálni ilyen oldalon. Háát, tudod, több, mint 1 évig igen érdekes fazonokkal találkoztam.

Aztán, amikor már hetek óta felé sem néztem az oldalnak, jött egy e- mail. Gondoltam, megnézem még utoljára, ki is írhatott. Levelezni kezdtünk... Találkoztunk...

Ennek már 1,5 éve és boldogabb vagyok az új párommal, mint valaha.

Hagyj időt magadnak, amíg elmúlik a csalódás. Keress új hobbit, elfoglaltságot. Nem kell feltétlenül mások társaságát keresned, ha neked egyedüllét kell, hát úgy legyen. Éld újra az életed.

Szóval csak nem feladni. De görcsölni sem szabad, mert csak magadnak okozol vele felesleges stresszt. Hagyd, hadd történjenek a dolgok. Egyet azonban megtanultam, ha én nem vagyok fontos magamnak, akkor másnak sem leszek az.

2009. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek.
2009. jún. 3. 15:27
 4/4 anonim válasza:
Szerintem próbálkozz elszántan, de ne görcsösen!!! Mi így találtunk egymásra a férjemmel. DE! A baráti körünkben is jócskán vannak, akik netes társkeresőn találtak egymásra. Azóta többen már férj és feleség! :) Szóval kitartás!!! :)
2009. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!