Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki először neten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki először neten, úgy hogy élőben 2 percet beszéltünk? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány,sose beszéltünk nem is köszöntünk,egészen az előző hétig amikor álltam a zebrán és láttam hogy jobbról jött,nem akartam k*csg lenni hogy fb-n ismerősök vagyunk itt meg nem köszönünk,tehát köszöntem neki és oda állt mellém,átmentünk a zebrán és mellettem ment zebra után is ezért gondoltam nem megy mellettem hiába,ezért elkezdtem vele beszélni kb. 1-2 percet,és haverom hátulról hógolyóval megdobott,ezért megálltam vele köszönni,a csaj ment tovább hátra se nézett,nem értem már utol.

Ez előtt 1 nappal kedves testvrem felrakott egy képet ahogy pizsamában délután 4kor(vasárnap)fekszek hátul kilóg a hátam,könyv a kezemben..2 perc se telt el anyám mondta hogy felrakta gyors leszedtem és az a lány akit felül említettem belikeolta,pedig normális képeimet nem szokta.

Anyám és a nővérem is mondja hogy likeoljam már be a képét (a csajnak)amit meg is teszek,és anyám azt állítja hogy a csaj otthon mondja az anyjának hogy milyen magas vagyok meg szép...ami szerintem túlzás hogy ezt az anyja tovább viszi az anyámnak,(nem nagy barátnők,de ismerik egymást,ha találkoznak néha váltanak pár mondatot)

Nem tudom hogy igaz-e 14 éves, 181 cm vagyok és 83kg van egy kis feleslegem,mivel már nem látom reggel,későbbivel jár,írjak neki egyáltalán?Ha igen mit?


2012. dec. 25. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
egy fiúra nem szokták azt mondani hogy szép :) és a 181 cm se valami magas
2012. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jól van úgy írtam ahogy anyám mondta,14 évesen 181 cm magas mindenki ezt mondja és osztályomban is én vagyok az egyik legmagasabb.
2012. dec. 25. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
én is 14 vagyok és 190 cm :)
2012. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első körben szakadj le a facebookról...
2012. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy facen már ismerősök voltatok, mégis a zebrán kezdtél el először vele beszélni?

Furcsán kezeled az oldalt.

Különben ha nem agyalsz ennyit, és logikázol, csak egyszerűen megírod neki, hogy találkoznál vele, és hogy csinos, el fog menni. Kezd el éretten kezelni a dolgot!

2012. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó :

Azért mert nagyon ritkán láttuk egymást,és akkor is amikor láttam nem test közelből..

És mért jönne el velem akárhova ?

Alig beszéltünk valamit,.

És hogy ha visszautasít elmondja az anyjának ő meg az enyémnek..

Az mekkora égés lenne? :S

2012. dec. 25. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Az mekkora égés, hogy olyanokat jelölgetsz, akiknek nem is köszönsz...
2012. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok: épp ezt magyarázzuk: akivel élőben nem tudsz beszélni, az nem ismerősöd.

Sőt!

Az sem a barátod, akivel egyszer beszéltél 5 percet. Ilyeneket ne jelölj be, lehet, hogy szép az a szám a neved mellett, de nevetségessé válsz általa, mert mindenki tudja, hogy milyen barátok ezek.

És azért menne el veled, mert férfiként viselkednél, valószínűleg nem sok ilyet tapasztalt még, és ez hízelgő tud lenni.

Persze ha férfiként viselkednél, nyilván az sem zavarna, hogy mit gondol az anyukád.

2012. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!