Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltelt egy hét és nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltelt egy hét és nem is beszéltünk?

Figyelt kérdés
Most szombaton lesz egy hete, hogy randiztunk és azóta nem keresett. Mi lehet az oka? Sokáig dolgozik, mire hazavergődik az este 5-6 óra és beszéltük is, hogy nem vett még karácsonyi ajándékokat a családnak... Szimplán el van havazva? Vagy lett volna ideje legalább 1 sms-re ha nagyon akarta volna?
2012. dec. 21. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha akarta volna lett volna ideje !!!
2012. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki arra szakít időt amire akar...
2012. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazat adok az elõttem szólókhoz!Tapasztalatból írom,hogy olyan nincs,hogy egy hervadt üzire sincsen ideje.Velem is megpróbállták ezt megetetni,így szelavi,nem vagyok rongybabája senkinek,ha pedig ennyit sem érek a szemében....utánna már írhatja,hogy szeretlek meg stb.,itt mindent lerombolt,ami a saját könnyelmüsége volt.Figyelmet adtam neki,eleinte õ is,de ez csökkent,ennek a kapcsinak részemrõl vége.
2012. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

minden férfi tudja, hogy randi után min. egy sms-t kell írni max. 3 napon belül ha szeretne folytatást..

egy sms 5 perc, ha nem szeret pötyögni felhív, ha akarja akkor megtalálja a módját hogy keressen.

Nekem is volt aki csapta a szelet, 2-3-4 hetente keresett mert hogy nincs ideje, az ember hajlamos ezt elhinni mert szeretne hinni neki, de előbb utóbb kiderül hogy vagy valaki más az életében, szimplán játszik vagy csak alkalmi kapcsolatot szeretne...

ne foglalkozz vele..

2012. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, és valahol tudtam én ezt, csak nem akartam bevallani magamnak... Főleg akkor rossz ez, amikor egy intelligens, jóképű és humoros férfi az akitől várod az sms-t. De mivel ahhoz "töke" nem volt, hogy legalább felhívjon vagy smst írjon vagy ha iszonyú lusta tényleg, akkor legalább facebookon pár sort írjon hogy ez meg ez van bocsi, akkor MEHET A FRANCBA :)
2012. dec. 22. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen sajna... jól teszed! hidd el jobb ilyenkor picit csalódni, mint később egy nagyobbat!
2012. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!