Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első levélben leírom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első levélben leírom, hogy "nem tudom mi, de vlm megfogott benned" vagy "nem tudom miért, de vonz benned vlm" és hasonlók, tapintatlanság lenne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

én hanyagolnám azt a kifejezést hogy: vlm

írj neki normálisan, és az plusz pontokat jelent.

2012. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne máshogy elkezdeni egy ismerkedést. Mért lenne tapintatlanság? Mondjuk azért leírhatnád mégis mi vonz, hogy lássák határozott vagy.
2012. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tyler913 ***** válasza:
Hát,ez elég sablonosnak hangzik,már ne is haragudj. Nem tapintatlan,de sablonos. Persze ha mondjuk face-üzenetről van szó,és ehhez társul egy atomjó profil,akkor lehet esély. De szerintem ez így kevés.
2012. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!