Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Out-fit első randin: szolidan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Out-fit első randin: szolidan vagy ízlésesen kihívóan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze ... told is le a bugyid még mielőtt találkoztok -.-''''
2012. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szolíd sőt inkább jellegtelen-míg ki nem ismered a tagot, hogy egyáltalán megérdemlie, hogy megismerhet c.fejezet..Sosem kihivó.Azt ráérsz később:DD
2012. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

kedves Ezio, nem ízléstelen ruhákra és viselkedésre gondoltam. :) persze tudom, hogy vannak olyan lányok, akik beleillenek az általad említett kategóriába. biztosan akad rájuk kereslet...


2: tehát semmi feltűnőség, csakis egyszerűség. :) esetleg valami tippek?

2012. dec. 22. 21:04
 4/17 anonim ***** válasza:

Szolidan. Csinosabban, mintha csak bevásárolni indulnál egy szombat délelőttön, de azért szolidan. Én legalábbis nem szeretem, ha a lány túl kihívó öltözékben jelenik meg az első randin.


22/F

2012. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább szürkének mutasd magad, a lehető legegyszerűbbnek.pl.farmer. azaz inkább rosszabbnak tüntesd fel magad mint ami vagy. Igy fokozatosan tudod adagolni a meglepit-és ez elég jó játék. Hiszen aki lazán teljesen mindegy alapon is akar (az biztos hogy fog téged akarni), azt egy tuning még jobban felpörget:DD Annak nem kell állandóan bazári majmóciként előadnia magát-mint némelyek:DD Ráadásul ha rosszabbnak mutatod magad mint ami vagy akkor nem jársz úgy mint azok akik jobbnak mutatják magukat és a partnerük akkorát koppan mint a ház.
2012. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5=2-eske
2012. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4: semmi csicsa, csak egy-két csinosabb darab? azt hiszem ez teljesen megoldható. :)


ketteske: :D tetszik a gondolatmeneted. ez a bazári majmos dolog nem fenyeget engem, nem szoktam olyan lenni. csak nehéz kiigazodni a férfiakon. és még mi vagyunk kiismerhetetlenek? :D tiszta hülye vagyok akkor, ha ráparázok itt nagyon a dolgokra. farmer-poló, azt' szia. :D

2012. dec. 22. 21:17
 8/17 anonim ***** válasza:

kérdező


farmer+poló-a világ legegyszerűbb előadása. Ha így is kellesz-akkor kellesz egy szál bugyigóban is neki:DD Tudod játék az megfiatalít:D


A piac meg egy remek hely:DD


2-eske voltam.

2012. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8+


Ha pedig húzza a száját, akkor egyértelmű, hogy csak egy kirakatbábúra van szüksége (bár ilyen még nem fordult elő:DD) azt a szerepet meg hagyd a gyengébb egyedekre..

2012. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ketteske: azért a bugyis résznél még egyáltalán nem tartunk. :D és még egy jó darabig nem is akarok. egyelőre a "kerülgetős" fázisban vagyunk. egy kis játék meg sosem árt. persze csak ha a másik nem jön ki belőle rosszul. ;)
2012. dec. 22. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!