Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Első randi? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Első randi? 14/L

Figyelt kérdés
Holnap lesz életem első randija egy nagyon helyes fiúval, de elkezdett nőni egy herpesz a szám szélén. Most mit tegyek? Momdjam le a randit?:/ Segítsetek!!:s
2012. dec. 22. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Estére kend be valamivel, és holnap fesd ki picit alapozóval(?). /Nem tudom mivel szoktátok, fiú vagyok/


Nagyjából eltűnik. És ha ezen fog kiakadni akkor vágd pofán

2012. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én lemondanám. Mondjuk nekem soha nem volt herpeszem, szóval nem tudom.
2012. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lemondanád? Gratulálok! A srác sokkal nagyobbat csalódna, főleg ha el sem mondanád hogy miért. Ha meg már elmondod akkor nem mindegy hogy látja-e vagy sem? Ja nem nem mindegy, mert ha látja akkor legalább vele vagy


f/20

első voltam

2012. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nehogy lemondd! :) Nyugodtan menj el,és az első válaszadó fiú nagyon jót írt! Természetesen herpesz elleni krémmel kezeld,és holnap meg alapozd le.:) Sok szerencsét a holnapihoz!:)

14/L (nekem is holnap lesz az első igazi randim :$ :DD)

2012. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, anyukám már adott is egy krémet rá. Holnap meg majd rakok rá egy kis alapozót ha nem múlik.

4-es: Én is szurkolok neked!:)

2012. dec. 22. 19:47
 6/14 anonim válasza:
MEG NE CSÓKOLD!
2012. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na hát akkor sok sikert a nektek!:D

Nekem jövő héten lesz és szintén 14 a lány:)

2012. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok a randikkal mint a herpesszel

sosem volt még herpeszem :((

2012. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy ha mondjuk meg akar csókolni (bár nem sok esély van rá) akkor mit tegyek?:S Nem lesz ciki így hogy van egy herpeszem?
2012. dec. 22. 19:52
 10/14 A kérdező kommentje:

7-es: nektek is sok sikert!:)

8-as: Majd csak összejön valakivel!:)

2012. dec. 22. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!