Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker fiúkkal hol ismerkedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiúkkal hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

16 vagyok és imádom a rock zenét, de nem a magyart, nem mintha bármi bajom lenne a magyar rockkal egyszerűen csak nem szeretem.

Nem kell, hogy a srác tiszta pirszing legyen vagy tele legyen fekete ruhával, csak szeresse a rock zenét. Olyan bandákat mint például a Papa Roach, Adelitas Way, Linkin Park, meg ilyenek.

Szerintetek hol találkozhatnék ilyen fiúval, nem igazán ismerek ilyen rockereknek való helyeket, neten nem akarok összejönni/ismerkedni senkivel mert ha meg is tetszik akkor meg messze lakik.

Szolnok felől kellene olyan hely ahol találkozhatnék ilyen sráccal. Kérlek segítsetek!



2012. dec. 23. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Tán valami rock koncertre kellene elmenned. Ott találsz megfelelőt, úgyis mind részeg hamar felszedhetsz valakit!
2012. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na velem ismerkedhetsz 16 vagyok gitározom és rocker lennék természetesen :D
2012. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja az kimaradt én pesti vagyok
2012. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a legfontosabb szempont?
2012. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4. Természetesen nem csak ez fontos számomra, de én általában rock zenéről beszélgetek, szinte mindig azt hallgatom úgyhogy fontos lenne számomra, hogy a fiúval lehessen ilyen témákról beszélgetni.

2. Király, csak mivel pesti vagy nem jöhetne össze a dolog, de nagyon dögös, hogy gitározól. :)

2012. dec. 23. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy egy tipp: nem kell szórakozóhelyre elmenni hogy rocker csávót találj általában a normálisabb fiúk olyanok akit te keresel csak ugye nem veszed észre , én se vagyok az igazi metálarc kinézetű ember :D


De ha valaki elektromos gitáron játszik abból leírhatod mi a zenei stílusa és az általában az a jobb fajta , mert érti is az egész lényegét :)

2. voltam

2012. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
A Papa Roach meg a Linkin Park nem rock, hanem elektromos gitárral felturbózott hiphop. Akinek ezek a kedvencei, az nem rocker.
2012. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
hallgass pár Van Halen , Black Sabbath és Ozzy számot. ez alapműveltség :D
2012. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

A hetes megmondta, ettől te nem vagy rocker.


____


Márk Gerháth

Jönnek az újak, semmit sem tudnak

Ugatnak csak, de semmit se tudnak

Divatba hozták életformádat

Nem tudnak semmit, nem gondolkoznak

Felveszik ruhádat, jelmondatodat

Nem tudnak semmit, divatoznak


Ellepik az utcákat nagyritkán

Belédkötnek csúnyán, ha többen vannak gizdák

Egyedül vannak, elfutnak, szarnak

Divatmajmok ők, nem gondolkoznak

Jönnek, semmit sem tudnak

Jönnek az újak, jól belédrúgnak


Nem érted őket, mért csapják be magukat?

Mért nem alakítják saját sorsukat?

Mért jó, hogy felvágnak, divatoznak?

Mért nem gondolkoznak? Mért ugatnak?

Régen kezdted, őszinte voltál

Nem vezetett hazug eszme


Önmagadat adtad, gondolkoztál rajta

Nem majmolsz senkit, vagányság se mozgat

És most itt vannak, kioktatnak

Hallottak valamit, de mit sem tudnak

Jönnek az újak, semmit se tudnak

Jönnek az újak, jól belédrúgnak

____

2012. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy irsz egy pivit igazi hosszu haju full dimmu borgir fan rocker vagyok 16, nem vagyok egy butának mondhato egyén vagy ha inkább passzolsz, akkor malha.hu
2012. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!