Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire állja meg a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állja meg a mai világban a helyét az, hogy az alfahímek kellenek a lányoknak? A bétahímeknek milyen lányoknál lehet esélye szerintetek?

Figyelt kérdés
Szégyellem és igyekszem elrejteni, hogy férfiasabbnak tűnjek, de az az igazság, hogy én talán még sok lánynál is sokkal érzékenyebb, érzelmesebb vagyok mélyen belül. Tudom ez nem nyerő tulajdonság így titkolom és minden erőmmel el akarom rejteni, egy rideg, távolságtartó, közömbös fickó alakját játszom meg, akit nem hatnak meg az érzelmes dolgok, aki kemény és nem hatják meg az olyan dolgok, mint szerelem és egy ölelés például. Pechemre a külsőm miatt sem vagyok előnyben a lányoknál, mivel nem vagyok egy adonisz, se valami hű, de jóképű, magas gyerek.

2012. dec. 22. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság gammahímek kellenek!
2012. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mi van a deltahímekkel?
2012. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok kis Gammatyi...
2012. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod hogy van,nem?Alfa,béta,céda...Szerintem mostanában a biológiai és társadalmi dolgok és az ízlés egyvelege a teljes válaszhoz vezető egyenlet.Annyira nagyon nem értek hozzá,hülyeségeket se akarok mondani,de elvileg mindenkinek jut valaki,ha úgy viselkedik,öltözködik,ahogy nem a trógerek szoktak.
2012. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját bevallásod szerint sem vagy külsőre alfahím típus, akkor nem biztos, hogy erre még bunkóznod is kéne :)


Milliónyi ilyen kérdés van, nem vagy egyedi eset. A tizen- huszonéves korosztálynak ez (párkapcsolatok) központi kérdése. De hidd el, te sem fogsz szűzen meghalni, neked is lesz hozzád illő barátnőd.

2012. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a falkát járj külön úton, előbb-utóbb az utadba kerül egy hasonlóan járt csaj is...


A falka meg hadd menjen az alfahímekkel meg a többi baromággal.

2012. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem akárhányszor bejött egy 'bétahím' mindig dobott egy másik gazdagabb és cicababásabb lány miatt.
2012. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván sok nő keres karakteres férfit, aki maga mögé utasítja a többit, akinek hatalma van, erős, magabiztos, és vezetésre termett.

Szóval igen. A nők egy jó része az alfákat szereti.

2012. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!