Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedhetnék meg rózsaszín cuccokban járó lányokkal? Másnak is van ilyen fétise?

Figyelt kérdés

Imádom a rózsaszín cuccokban járól lányokat, ez az egyik fétisem, amire igazából csak nem rég jöttem rá tudatosan. :D Nagyon fura volt eddi gis, hogy folyton a rózsaszín cuccos lányokra figyeltem fel jobban és éreztem vonzalmat is irántuk sokszor. Persze nem árt, ha jól néz ki maga a lány is, de valamiért elég, ha már rózsaszín cipőfűzóje van gey lánynak és máris jobban gerjedek rá. XD

Főleg ezek a 14 évkörüli kiscsajok izgatnak, a szexi cicanaciban vagy csőnaciban, plus valami rózszaszín cuccal és vékony, pici testalkattal és kész a káosz. A pua szerint nem szabadna kimutatnom ennyrei, hogy imádom őket, mert tuti elhúznak a fenébe ezeket olvasva a magukra ismerő lányok, de engem nem érdekel, muszáj leírnom, mert nem bírom tovább. :D


2012. dec. 21. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedofil vagy?
2012. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te tudatlan, a pedofil csecsemőkre bukik meg 6 éves kisgyerekekre. Úristen, ember nézz utána a fogalomnak, mert magadat égeted. :D
2012. dec. 21. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg korodbeliekkel ismerkedj és ne gyerekekkel! Rózsaszín ruhát bármelyik nő fel tud venni nehogy már az alapján válassz! Ilyenről még nem is hallottam:D
2012. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen! Fétisesen okádok a rózsaszín ruhában tetszelgő emberektől, még nőkön is nevetségesen ronda viselet. Műmajom feeling.
2012. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pedofília alatt felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük. Görög eredetű szó, a jelentése gyermekszeretet. A pedofília a serdületlenekhez való vonzódást takarja, a serdülőkhöz való szexuális vonzódást pedig efebofiliának hívják, de a köznyelv nem tesz különbséget a kettő parafília között.
2012. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én mindig abba járok drágám X""DD 17L
2012. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egészen normális,most mi van,ha valaki abba is,de nem csak abban mászkál?Meg ha csúnya,de egész nap abban van,akkor is kell?Egyébként szerintem az ilyen csajok,amiket te keresel,mind feltűnési vágyuk kielégítése miatt öltözködnek így,hogy figyeljenek az amúgy érdektelen testükre.Azért valljuk csak be,rikító szín ez,akaratlanul is nézi az ember,annyira kontrasztban van a többivel.Te meg ilyen önbizalom hiányos bigéket akarsz...Hát hajrá.
2012. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!