Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok keseredve, mert csak olyan lányoknak jövök be, akik nekem nem az eseteim, miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapd be! Én még olyanoknak sem...
2012. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy problémáid vannak...

Nem kell velük foglalkozni.Azokra koncentrálj akik neked tetszenek,és próbálj célba érni!

2012. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kobudera ***** válasza:

Az egyéniséged elég kialakult? Értékekkel rendelkező lányok jönnek be számodra? Te értékekkel rendelkezel? (Nem anyagi.)

Továbbá egy nagyon igaz dolog, amikor valami nem müködik érdemes elgondolkodni rajta, hogy miért nem. :)

2012. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nálam is teljesen így van!


f/20

2012. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:
Mert valószínű velük laza vagy,azokkal szemben,akik tetszenek,meg görcsölsz. Az is lehet,hogy alacsony az önbecsülésed, ezért csak a számodra semleges lányokról tudod elképzelni,hogy vonzónak találhatnak Téged,a bejövősekre meg nem figyelsz eléggé.
2012. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!