Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy 23 vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 23 vagyok, de még most sem nő annyira erőteljesen és mindenhol az arcszőrzetem, lehet emiatt sem kellek a lányoknak, mert még kisfiú szintjén vagyok lemaradva testileg, miért ilyen soká kezdek férfiasodni?

Figyelt kérdés
A másik rész, ahol még nem voltam szőrös a mellkasom, de mostanság már ott is kezdett kicsit szőrösödni. A lábamon és karomon mindig isv olt szőr, de persze nem vagyok ott sem annyira szőrös, mint sok férfi társam, na meg amúgy is inkább szőkés, világosbarnás a szőrzetem, nem fekete.

#késés #arcsőrzet
2012. dec. 20. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Genetika. Ezt dobta a gép. Ne feszülj rajta, a nőknek nem a szőr kell. Ahogy a kérdést felteszed, az arról árulkodik, hogy inkább érzelmileg vagy még kevésbé képben. Ha van kiállásod és magabiztos vagy, az felér a legszexibb borostával. Ha ott állsz a lány előtt, és azon gondolkozol, hogy basszus, biz
2012. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy aki későn érik, később kezd el öregedni. Előbb utóbb neked is erősödni fog.


A másik dolog, hogy sokak szemében a szakáll, körszakáll, stb. úgy tűnhet, mintha valamit kompenzálni akarna vele.

2012. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Fasza, véletlenül elküldtem félkészen.)

Szóval ha azon fantáziálsz, hogy biztos azt nézi, hogy mennyire gyerek vonásaid vannak, akkor vesztettél. Ha akarod, ha nem, a bizonytalanságod az arcodra lesz írva. Szard le az egészet, és hirtelen megnyílik a világ. Ne érdekeljen, mit gondol rólad, akihez épp beszélsz, legyen elég, hogy te tudod, hogy császár vagy.

2012. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik haverom 22 éves lesz és alig van arcszőrzete.

Én 22 vagyok és az államtól lefelé van az ádámcsutkáig, meg bajszom. A többi helyen elég ritka az arcszőrzetem. Körszakállam nem lehet.


Ez genetika.

Egy újabb példa: Egy 20 éves ismerősöm már 2 éve nagyon durván szőrös, mindig borostás. Volt már körszakálla is.

2012. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 24 éves vagyok és hasonló cipőben járok. Ami kicsi van is leborotválom, mert nemtetszik. Ha nő, mintha körszakállt növesztenék, mert az államon és a szám felett nő csak. Okot keresel, mert nincs nőd az oké, de hogy a szakáll miatt ne legyen.. :D Civilizált társadalomban élünk! A bajusz/szakáll nem menő!
2012. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de pont azért lenne nekem jó a szakáll, mert alapból kisfiús vagyok alkatra és arcra is, nem ilyen férfias típus. Egyébkét anyai ágon tényleg sokkal fiatalabb néz ki anyukám és nagyapám is a kornál. Simán letagadhatnák jó pár évet és engem is 16-17-nek szoktak nézni többnyire, pont ezért gondoltam a szakállra, de ha íg ynő, akkor én is inkább lenyírom, mert gáz, hogy nem tud olyan sűrűn és rendesen nőni, mint a legtöbb férfinek.
2012. dec. 20. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
engem már baxtak le hogy nem borotválkoztam szal örülj neki xD inkább gyúrj oszt nagyobb leszel! (étrenddel)
2012. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!