Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírjak, vagy inkább hagyjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak, vagy inkább hagyjam, hogy ő próbálkozzon?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy csajjal az egyetemről. Először ő írt rám egy tárggyal kapcsolatban semleges témában, de nekem egészen bejött a stílusa, meg most nincs is barátnőm. Úgyhogy azóta ráírtam egyszer, aztán pár nap múlva még egyszer. Mindkét alkalommal elég jól elbeszélgettünk, hasonló a stílusunk, sztem párszor eléggé megnevettettem. Tegnap el kellett mennie, de megkérdezte, hogy később leszek-e még (nem értem rá).


Viszont többször nem akarok ráírni, most jöhet ő :D Az a baj, hogy eddig csak személyesen ismerkedtem, ott meg elég volt egy-két tali, hogy utána a hölgy is kezdeményezzen :D


A válaszokat előre is köszönöm.


2012. dec. 20. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy most ő keressen. Ha valóban bejössz neki és akar tőled valamit, akkor megkeres. f/25
2012. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is hagyd.
2012. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is erre hajlok, de köszi a megerősítést.


Az a baj, hogy egyszer látott, akkor pont nem voltam formában :DD (0 óra alvás vizsga előtti éjszaka betegen)

2012. dec. 20. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
En meg lany vagyok, 26, ennyi utan nem keresnek egy fiut se!
2012. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 stage96 válasza:
hat irj rá mert ez mindig igy van AZT várja mind 2 fèl h majd ö rámír ha akar valamit valamit ès ritkán lessz belöle valami
2012. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja, azóta beszéltünk már többször is, órákon át, rengeteg röhögés, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. De eddig 1 alkalmat leszámítva mindig én írtam rá, és most baromira nem értem a dolgot :D Legutóbb már ő mondta, hogy milyen jól megértjük egymást. Igazából egy nem túl publikus dolog miatt írtam rá másodjára, és most legutóbb azt mondta, hogy már csak azért is megérte azt csinálnia, mert így legalább ráírtam. (Remélem érthető.)


Most ha megint én írnék rá, kicsit soknak érezném magamat.

2012. dec. 25. 14:38
 7/11 canadafan ***** válasza:
Ez eléggé csaj-függő is.. És még azon belül is változhat:D Van, hogy ilyen esetben simán írok egy srácnak, de van, hogy nem - és nincs összefüggésben azzal, hogy mennyire jött be. Szerintem simán belefér, hogy írsz neki amikor online, hogy nincs-e kedve együtt lógni vagy vmi. 32N
2012. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 canadafan ***** válasza:
7-es vagyok. Pont egyszerre írunk, és még nem láttam a "fejleményeket":) Szóval miért nem hívod el egy kv-ra??:) Pozitív előjelek vannak amennyire én látom.
2012. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Arra nem is gondoltál, hogy ő is arra vár, hogy írj?


Sajnos mi nők elkezdünk kombinálni, hogy " jaj talán nem kéne ráírnom a pasira, mert... húú... biztos azt hiszi, hogy ráakaszkodom...dee... miért nem hívott még el randira, miért csak facebook-on akar velem beszélgetni? hmm... biztos csak barátkozni akar velem, de akkor miért ír?" stb.


Nekem legalábbis ilyenek járnak a fejemben. Szóval, ha akarsz a csajtól valamit, meg kell erősítened azt, hogy bejön neked. Lehet, hogy a mai nők kezdeményezőbbek, de még mindig a férfiak kezébe szeretnék adni az irányítást, ha tetszik, ha nem. Úgyhogy nem tudom, hogy 5 nap óta mi változott, de vedd kezedbe a dolgokat és hódítsd meg a csajt. Veszíteni nem veszíthetsz. Mindenképp nyersz: vagy a csajt nyered meg, vagy egy tapasztalattal leszel gazdagabb. Úgyhogy hajrá! :)


Boldog Karácsonyt Kívánok egyébként! :)

2012. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat! rá fogok írni megint :D


ez a lányka köll nekem, túl aranyos és intelligens ahhoz, hogy ne jöjjünk össze :D

2012. dec. 25. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!