Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még ismerkedőben vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még ismerkedőben vagyok a lánnyal akkor minden nap ráírjak vagy csak 2naponta vagy ritkábban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden nap semmiképp, abból levágja hogy nagyon tepersz utána, az pedig nem célravezető. Legyen tartásod.

Szerintem olyan 2-4 naponta írjál neki és ne húzd az időt, tessék elhívni randira minél előbb.

2012. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden lánynak más az igénye, én nem örülnék, ha minden nap rámírnának, szerintem is olyan 2-3-4 nap elég (átlagban), de ez tényleg egyéni.
2012. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne minden nap. Ne érezze azt, hogy "futsz utána". Amúgy ha igényelné, hogy minden nap beszéljetek, akkor talán ő is rádírna néha - ez meg jó visszajelzés neked, hogy akar valamit. :)


Mi barátommal fél évig csak úgy barátilag msn-eztünk, minden nap, néha órákat... egyszer én írtam rá, egyszer ő rám... Persze nem szabályszerűleg, de összességében kb fele-fele arányban kezdeményeztünk.

2012. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

minden nap?


Mi az neked nincs saját életed. suli, meló, stb. hogy ennyire ráérsz?

2012. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!