Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírjak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak szerintetek?

Figyelt kérdés
Jár egy srác a suliba, egy évvel idősebb nálam és nagyon bejön meg minden. Bejelöltem facen de nem tudom, hogy merjek e írni neki még egyszer sem beszéltünk.
2012. márc. 16. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá élőben.
2012. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Osztom dilisnyuszi véleményét.
2012. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy soha nincs egyedül.. én meg így nem merek odamenni hozzá.:/
2012. márc. 16. 17:12
 4/6 Dávidmester13 ***** válasza:
élőben jobb ... de szerintem próba szerencse! írj rá bátran... akkor fogsz lemaradni a srácról ha semmit sem teszel annak érdekében hogy összejöjjetek ! szóval írj rá és beszélj vele :D ha további tanácsra lenne szüks. írj nyugodtan privátot :D
2012. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha élőben nem mered, akkor a szokásos tanácsom:

Ha tudod, hogy van közös tanárotok, írj rá nyugodtan azzal az áltémával kapcsolatban, beszélgetés kezdeményezésképpen kérdezgess a tanárról, vagy valami hasonló. Később megkérdezheted, milyen volt a napja, stb. Ezt néhányszor érdemes bevetni (tapasztalat), suliban köszönés, és beszélgethettek rendesen.

Bocsi, ha így este nem lett túl érthető...

Azért remélem segíthettem. Sok sikert! :)

2012. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fannni17 válasza:
Szia Viki vagyok!Hát láttam én is olyan pasit aki tetszett nekem és nem mertem élőben beszélni vele,de facebookon bejelöltem és megírtam neki hogy szeretnék ismerkedni velem mert élőben tök kedvesnek tűnt és most járunk már.Ha kell tanács fordulj olyan emberhez akinek volt vagy van pasija.De persze hozzám is fordulhatsz! ;)
2012. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!