Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Jól éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jól éreznétek magatokat egy ilyen laza találkán?

Figyelt kérdés
Találkozom este egy fiúval. Gondoltam a Margiton forralt borozunk és sétálgatunk, ismerkedünk. Srácok ez jó, vagy még mit csinálnátok? Lányok válaszát is várom. 16/L
2012. dec. 18. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
meg fogtok fagyni
2012. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem fognak mert ott lesz a forralt bor :)

Jól persze, lány + esti hóesés + forralt bor = álomrandi.

2012. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát,hozzám TALÁN kicsit fiatal vagy,de nem biztos.De ja,ilyen randikat szoktam én is csinálni,vagy legalábbis hasonlókat.
2012. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez alapnak jó.. Bár lehet 16 évesen az első randin nem szerencsés azzal indítani, hogy forralt bor.. Nekem legalábbis az öcsém nem szokott inni, ha randizni megy hétköznap, még forralt bort sem és tudom, hogy ezt a lányoktól is elvárja..(Ő is 16) De ha ismered a fiút és tudod, hogy őt nem zavarja, akkor persze nyugodtan.. Egyébként pedig bízd magad a fiúra.. Majd ő kitalálja.. De úgyis jönni fog minden magától, néha a spontán ötleteke a legjobbak..
2012. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Adnak 18 ev alatt forralt bort?
2012. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod, hogy a fiú vigyen, ahová akar? Te fogod meghívni a forralt borra is? Menekülnék egy ilyen lánytól.
2012. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Be fogtok rúgni
2012. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod, hogy szegény srác döntse el, hogy mit csináljatok? A helyében, ha látnám ezt a kérdést, tuti nem mennék el a randira. Örülök, hogy engem elkerülnek az ilyen férfias lányok.
2012. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
A kötekedőknek:A forralt borban nincs alkohol,így gyerekek is ihatják.
2012. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1-2 kérdezőnél nem tudtam eldönteni, fiú-e vagy sem, odaírnátok? Igazából a srác az csoporttársam, ismerjük egymást, mondtam neki, hogy ezt szeretném, nem volt ellenére, csak bizonytalan vagyok, szeretném, ha jól érezné magát. Szóval pontosítok: " Gondoltam a margiton forralt borozunk" dolgot ő is tudja.
2012. dec. 18. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!