Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek? Hogyan éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Hogyan éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Hello. 12éves lány vagyok. Tavaly óta tetszik egy fiú és erről csak az akkor barátnőm tudott. És neki is megtetszett és összejöttek. A csaj elmondta neki h tetszik nekem és nagyon összevesztünk. Aztán szakítottak és jóba lettem a fiúval. Az a szerencse hogy nem hiszi el amit a régi barátnőm mondott, mivel összehazudotott mindent. Én még mindig érzek vmit iránta. Sokan azt mondják hogy összeillünk és egyfolytában ezzel zaklatnak és én is meg a fiú is tagadjuk hogy éreznénk vmit a másik iránt. Nem tudom hogy akkor most mivan, mert lehet hogy csak azért mondja hogy nem mert azthiszi hogy nekem nem jön be....Mit tegyek? Most elég jóban vagyok vele és sokat beszélgetünk, de 12 évesen még kicsit korainak érzem
2011. dec. 7. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat amit érdemes megfontolnod.
2011. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tavaj -j

Amúgy meg szerintem menj oda és kezdj el vele beszélgetni. De nem kell túl korainak venni, végülis 12 évesen tényleg korai, de nem a kortól függ...

2011. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg 13 vagy 14 leszel,ha szeret akkor is szeretni fog..Tartsátok a kapcsolatot töltsetek együtt sok időt,most pedig menj barbizni.:D
2011. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: mire gondolsz.?

Második: a tavaly tudtommal ly de mindegy...

2011. dec. 7. 18:49
 5/9 bánomisén ***** válasza:

Jóban vagy vele, sokat beszélgettek, szerintem 12 évesen ennyi elég.

Nekem is volt "barátom" 12 éves koromban, éppen ezt csináltuk, sokat beszélgettünk. Életem egyik legszebb emléke az az időszak :-)

2011. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Harmadik: én is ezt gondolom csak ha tavaly még a barátnőmet szerette most meg már elvileg engem akkor ki tudja mi lesz jövőre...

Meg 2 barátnőm azt mondta hogy nekik elmondta hogy én vagyok az esete...

2011. dec. 7. 18:51
 7/9 bánomisén ***** válasza:
A "tavaly" tényleg "ly" :-)
2011. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Negyedik:de az a legjobb h mikor a barátnőmmel "jártak" akkor ugyanezt csinálták csak közbe fogták egymás kezéét....
2011. dec. 7. 18:52
 9/9 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, akkor fogd meg te is a kezét. Ez még bőven belefér a 12 évetekbe :-)
2011. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!