Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok jobban vonz titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok jobban vonz titeket olyan fiú akinek van kocsija? Mennyire számít ez nálatok az ismerkedés szakaszban?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja kaptam munkát, nem is rosszat, és már amióta jogsim van vágyok egy saját autóra. Az a helyzet, hogy most először elég közel kerültem életemben ahhoz, hogy vegyek egy kocsit, főleg a csajozás miatt is. De pont ez a baj, mert most meg nem merek elmenni bulizgatni csajozni, amíg nem lesz meg a kocsim. Valamiért úgy érzem, hogy így nem menne, meg kocsi nélkül csak egy béna kis suttyó lennék. Csajok erről mi a véleményetek? Jobban vonz az akinek van kocsija?

2012. dec. 18. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az életem folyamán 8 barátom volt ebből 7-nek nem volt kocsija :D

Nos megválaszoltam a kérdésed, nem számít .


27/N

2012. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amennyi barátom volt semelyiknek nem volt autója :) Engem nem hoz lázba ha egy srácnak autója van.
2012. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azért kényelmi funkciókat tekintve előny nem? Nem mindegy, hogy egy vacsorára kocsival mentek, vagy a koszos lepukkant BKV-val
2012. dec. 18. 10:55
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Ez korfüggő. Egy 30-35-40 évesnél már elég érdekes lenne, ha nem lenne kocsija, azt jelentené, hogy még ennyit sem ért el az életben.

De egy huszonpárévesnél nem zavar, ha nincs, mégis miből lenne? Hacsak nem kapott rögtön suli után valami nagyon jó állást, indított vállalkozást... Vagy nem kapott a családjától, de ez nem saját eredmény.

2012. dec. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Az én barátomnak van kocsija, de nem érdekel különösebben olyan szempontból, hogy van e vagy nincs. Persze, kényelmesnek kényelmesebb kocsikázni, de sztem senki nem veti meg, ha pár lépéssel többet kell gyalogolnia. Nem hiszem, hogy attól leszel menő, hogy van autód. Legalábbis én szerintem. Ugyhogy irány a buli! (:
2012. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Bazzz:DDD

Szinte lemertem volna fogadni, h ilyen válaszok lesznek, h "eddig egy barátomnak se volt kocsija":D

Mindjárt jön a "Nálam kizáró ok, ha van kocsija" válasz is, csak h a napi álszenteskedés meglegyen:D

Egyébként jó nagy luzerek lehettek, ha még kocsijuk se volt...

2012. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én kocsi nélkül sem vagyok béna kis suttyó.

De kocsival könnyebb dolgod lesz... viszont lemondhatsz a hosszú sétákról és beszélgetésekről.

2012. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Majd nem lesz mit tankolnia bele a sok kis HVCS-nek, ha lerohanják Iránt, és fejkvótázva lesz a benzin, az is horror áron. Akkor aztán tolhatják a kocsit a barátnővel együtt :D
2012. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#4:

Elég szar, ha így van ... mivel nincs kocsim ... Ja! De volt, sőt volt, hogy 3 is volt egyszerre. Volt egy családi, egy bevásárlós, meg egy amit nem sikerült eladni ... volt vagy egy tucat az idők folyamán.

Viszont a mostani életformámhoz nincs rá szükségem egyszerűen ... akkor sem, ha lehetne ... így nincs, feleslegesen minek?


38/F

2012. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát igazából én ezt úgy fogom fel, hogy most pl levelezőre járok Msc-re, és van egy csaj aki kicsit visszahúzódó, de pont az esetem, csak éppen pesti, én meg vidéki vagyok, szívesen elhívnám egy randira, de egy ilyen jó csajhoz nem illik gyalog beállítani, meg kell adni a módját. Mint este 8-ra érted megyek, de kocsival, és ezért is jó lenne ha lenne, persze az is biztos hogy ha összejönnék a csajjal, és továbbra is játszanám a gavallér, aki kocsikázgat, akkor horror összeg lenne a benzin. De egy olyan csajtól nem tudnám sajnálni a lóvét.
2012. dec. 18. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!