Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megszerezni egy olyan lányt, akinek van barátja?

Figyelt kérdés

Régen nagyon tetszettem neki, de nem törtnént közöttünk semmi. Most barátja van (azt nem tudom, hogy régóta-e, vagy komoly-e a kapcsolatuk), ráadásul nagyon messze lakunk egymástól, így a hódításhoz egyelőre csak a telefon és az e-mail jöhet szóba.

Mit írjak neki, hogy kérdezzek rá, hogy ha találkoznánk, lehetne-e esélyem nála (annak ellenére, hogy barátja van)?

Más nem jöhet szóba egyelőre azt akarom, hogy csalja meg velem a barátját, és utána majd meglátjuk a folytatást. Ezt hogyan tudnám elérni?


2012. dec. 16. 15:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ő 24 éves, én 29.
2012. dec. 16. 15:14
 2/3 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem véleményt kértél, hanem tanácsot, de ha van benned egy kicsi erkölcs is, akkor hagyod a francba.... barátja van, messze lakik... !
2012. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne az lenne a cél hogy megcsalja veled.. te boldog lennél egy olyan valaki mellett aki képes volt megcsalni valakit??? szerintem undorító... maximum beszél vele és mond el hogy sokat gondolsz rá... ha te s fontos vagy neki ott hagyja a barátját.. ha viszont nem akkor hagyjad!!
2012. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!