Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges összejönni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges összejönni vele úgy, hogy van barátja?

Figyelt kérdés

2011 nyarán találkoztam egy lánnyal egy nagyon rövid időre. Mindketten nagyon tetszettünk egymásnak, de nem történt semmi. Nagyon messze lakunk egymástól, így nem is foglalkoztam vele többet. Múlt héten összefutottunk a chaten pár szó erejéig. Tisztáztuk, hogy anno nagyon tetszettem neki (és ő is nekem) Megkérdeztem, hogy most jár-e valakivel, azt mondta, hogy igen.

Szerintetek hogyan tudnám megszerezni magamnak? Még mindig messze lakunk egymástól, ezért kivitelezhetetlen lenne a napi személyes kapcsolat (randi), és hát barátja is van... Ő 23, én 26 vagyok.


2012. dec. 11. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26 évesen lehetne annyi eszed,hogy ne akarj belemászni mások kapcsolatába...
2012. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor elárulod, hogyan NE másszak bele mások kapcsolatába?
2012. dec. 11. 13:07
 3/14 anonim ***** válasza:

Most komolyan tönkre akarod tenni a lány kapcsolatát? Gratulálok.. Ráadásul távkapcsolat lenne..

Hogyan ne mássz bele? ahogy eddig. hagyd békén.

2012. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha közel lennétek egymáshoz, vagy legalábbis megoldható lenne, hogy nagyjából napi szinten találkozzatok, akkor azt mondanám, hogy van esély, de egy jó kapcsolatból nem fog úgy kilépni, hogy helyette egy ki tudja hogy működő távkapcsolatot kapjon.

Egyébként meghódítani szerintem úgy tudod, ha valahogy a belső értékeidben meglátja azt, hogy csupa olyan tulajdonságod van, ami neki az álma (ezt persze nem tudhatod, hogy mi, szóval ha pont ilyen vagy az mázli, ha nem hát akkor úgyis mindegy mit teszel, nem fogja érted elhagyni a barátját). A külső iránti vonzalom adott, hisz tetszettetek egymásnak, ez alapnak jó lehet, szóval tényleg erre kéne valahogy "gyúrni", hogy érezze, hogy te lennél számára az ideális társ. Próbáld elérni, hogy a jó kedv és csupa jó érzés kapcsolódjon hozzád, tehát ha beszéltek, legyél kicsit bolondos, viccelődős...ilyesmi, és akkor ha rád gondol majd az jut eszébe, hogy olyan mindig boldog.

De egyébként szerintem ne nagyon éld bele magad, hogy lesz valami, mert a távolság ebben az esetben szerintem eléggé kizáró tényező.

21L

2012. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok jelentős része úgy kezdődik, hogy az ember belemászik valaki más párkapcsolatába..........

Másrészt a napi kapcsolat hiánya az gáz. Nem nagyon működnek hosszú távon a távkapcsolatok...

2012. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a barátját mit szól hozzá, lehet belemegy :)
2012. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet úgy kéne, hogy már az első randin lefeküdjünk, onnan utána már sima ügy, a távolság ellenére is. Ezt hogyan csináljam? Mit írjak/mondjak neki?
2012. dec. 11. 13:39
 8/14 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok

Szerintem ez nagyon rossz ötlet, hogy lefeküdj vele, amíg kapcsolatban van,... akkor látni fogja, hogy mindenféle szakítás nélkül is megkaphat téged és még a barátja is megmarad. Ezzel azt tudod elérni maximum, hogy a szeretője lehetsz, rossz esetben meg teljesen megsértődik rád, hogy ezt feltételezed róla, hogy lefeküdne veled, miközben barátja van... ez nem tűnik jó taktikának!

2012. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na,jó,csinálj,amit akarsz,menthetetlen vagy :D
2012. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor hogy csináljam? Mit írjak neki, vagy hívjam fel?
2012. dec. 11. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!