Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy nem kelletettek egy szép lánynak sem és kénytelenek voltatok egy számotokra nem vonzó lánnnyal összejönni végül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te most a sikertelen fiú vagy a nem vonzó lány vagy? :)
2012. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sosem voltam még kénytelen összejönni senkivel. Még akkor sem, ha azzal nem sikerült akivel akartam.... Fogalomzavarban vagy.
2012. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, de ahogy öregszem egyre nagyobb kör lesz a "vonzó" és egyre kevesebb a "nem vonzó" kategória. Ahogy csúsznak lefelé az eleve nem magas igényeim :D


Bár én félőrült vagyok, szóval nem tudom.

2012. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kénytelenségből lehet h a mai világban összejönnek emberek. de összejönni akkor kéne, ha valamiféle kölcsönös vonzalom van, akár testi, akár egyéb. igaz, ma mindenki összejön mindenkivel, fűvel-fával, ez a divat. de valójában akkor kéne két embernek összejönnie, ha szeretik egymást, a szerelem pedig nem feltétlen a külső szépségen alapul, bár a mai világban ez nem annyira divat.
2012. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzó számodra,akkor minek jössz vele össze?Később vonzóbb lesz?Nem hiszem...!Csak azért ,h ne legyél egyedül fölösleges,ezzel csak a lányt csapod be és használod ki!!
2012. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hiányzik a szex, már nem bírom tovább!
2012. dec. 6. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan volt már ,hogy kellettem szép lánynak, de le se basztam, olyan meg soha nem lenne,hogy olyannal jöjjek össze, aki nem izgat egyáltalán. soha nem fanyalodnék ilyesmire. Ezeknél hatszor jobbak a fullextrás prostik.
2012. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha nem tudod milyen akkor nem hiányzik. (csak benned van hogy, de jó lenne már megcsinálni valakit.)


én is szűz vagyok, de csak azért mert ebben a ribancokkal teli világban inkább itthon maradok és nem csinálok semmit.

a dugás nekem nem hiányzik, sem a barátnő. Annál többre tartom magam, minthogy felszedjek valami ribancot a diszkóban és megdugjam. pedig meg tehetném(ha külsőm nézzük)

pedig már 23 vagyok lassan.

2012. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A korodat elárulhatnád!
2012. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha legalább egy ,,ronda" lánynak kellenék. Am. a külső nem minden
2012. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!