Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges összejönni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges összejönni vele úgy, hogy van barátja?

Figyelt kérdés

2011 nyarán találkoztam egy lánnyal egy nagyon rövid időre. Mindketten nagyon tetszettünk egymásnak, de nem történt semmi. Nagyon messze lakunk egymástól, így nem is foglalkoztam vele többet. Múlt héten összefutottunk a chaten pár szó erejéig. Tisztáztuk, hogy anno nagyon tetszettem neki (és ő is nekem) Megkérdeztem, hogy most jár-e valakivel, azt mondta, hogy igen.

Szerintetek hogyan tudnám megszerezni magamnak? Még mindig messze lakunk egymástól, ezért kivitelezhetetlen lenne a napi személyes kapcsolat (randi), és hát barátja is van... Ő 23, én 26 vagyok.


2012. dec. 11. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
undorito es gusztustalan belepofatlankodni masnak a kapcsolataba! Szerezz magadnak mast! Egyebkent is,gondolj bele, veled ugyan ezt megcsinalja majd,mig mit sem sejtessz az egeszröl az idiota kis tavkapcsolatodban ;-)
2012. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De ezek szerint bele lehet pofátlankodni? Tehát nem esélytelen a dolog?
2012. dec. 11. 16:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod mit, hódítsd meg ha ennyire akarod, majd a pasija elintéz utána. aki hülye...
2012. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Persze, hogy nem esélytelen. Csak gerinctelen dolog. ;)
2012. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!