Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejöhettem ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhettem ennek a srácnak? (Első randi utáni élmények)

Figyelt kérdés

Beültünk egy helyre, egész végig szinte keresztbetett karokkal ült.

Ő elég sokat beszélt, én szinte csak ezekre reagáltam 1-1 kérdéssel, magamról alig tudtam pér szót mondani.

Semmi bókot, dicsértet nem kaptam, komolyan mondom, jobban lejött az hogy a pincérnek bejövök, mint neki..

Viszont a randi végén meg akart csókolni..

Hát nem tudom, mit érezhet velem kapcsolatban, életemben most láttam másodjára, ez volt az első randink a sráccal.

Fiúk, ti szoktatok bókolni a kiszemelt lánynak?

A keresztbefont kar jelenthet valamit?

Barátnőm szerint az elutasítás távolságtartás jele lehet..

Előre is köszi, ha valaki ír:)

19/L



2012. dec. 8. 16:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
Lehet azért viselkedett így mert egyirányú volt a beszélgetés.nekem ha 5 percig kell kérdezgetnem és a lány meg nem kérdezz vissza akkor én se vagyok már túl kedves.Én Keresztbe tett karokkal akkor szoktam ülni ha unatkozok.
2012. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

utolsó, köszi, ez is egy vélemény:)

ő már a randi elején is keresztbetett karokkal ült, lehet úgy volt neki kényelmes..azért bízom benne, hogy legalább a randi elején nem voltam unalmas neki..

2012. dec. 8. 18:50
 13/16 anonim ***** válasza:
jo leirom az enyemet. szerintem ez egy normalis randi. a srac az asztalra rakta a kezeit, es ugy kulcsolta ossze az ujjait. beszelgetes felvaltva, es ugy, hogy erdeklodoen, egymasrol akartunk megtudni tobbet, igy egyertelmu, hogy felvaltva beszeltunk. pl.: elmondja mit csinalt a hetvegen, es igy fejezi be: szoval egesz jol telt, es neked? szoval, a tied ennek az ellentete. osszezart karok, azt jelen hogy nem nyitott masok fele, igy nem is lepodtem meg amikor irtad, hogy te keveset beszeltel..nem erdekelted. persze ez pillanatnyi allas.. de ne remelj azert sokat :/
2012. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

köszi szépen neked is a választ.

tényleg nem remélek olyan sokat, igazából ezek után olyan közömbös lett számomra ez az egész..

rajta múlik, hogy esetleg ezen tud-e még pozitív irányba változtatni, kap egy hetet erre, mert igazából van egy másik srác, aki esélyes lenne, így nem várok olyanra, aki így viselkedik velem.

olyan megalázó, hogy ennyibe néz..hazaért, és még csak arra sem méltatott , hogy írjon egy 30 forintos smst, hanem facen írt 2 sort..

2012. dec. 8. 21:55
 15/16 anonim ***** válasza:
Sok mindenre utalhat. A keresztbe tett kéz az nem sok jót jelent. Ha sokat beszélt és téged nem hagyott hát... az se biztos h jó , vagy csak azt akarta h sok mindent tudj róla. A csók az jó. De ha nem szereted vagy kedveled a srácot annyira akkor inkább ne csókold meg :)
2012. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A keresztbe tett kéz nem tudatos viselkedés senkinél. Egyszerűen nem érzi olyankor magát az ember biztonságban, zavarban van, zárkózott. Sok jóra nem utal.. ezekből amit leírtál, szerintem hagynod kellene a fenébe. Lehet, hogy a másik fiú teljesen más, találkozz vele és majd kiderül :) Én a helyedben ezt tenném. Mi a barátommal az első hivatalos randinkon közvetlenek voltunk egymással. Mesélt ő, aztán én, nevettünk, beszélgettünk. Nem csókolt meg, nem fogta a kezem, csak belekaroltam amikor sétáltunk (mivel tiszta jég volt az út..), de ezek ellenére éreztem, hogy érdekelem, kíváncsi rám és nem vagyok számára közömbös. A 2. találkozáskor már voltak bókok, egy rövidke csók is. Na de a lényeg: szerintem ő semmi komolyabbat nem tervez veled.
2012. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!