Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak, mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Egyik nap egy étteremben egy barátnőmmel beültünk, nem messze egy tök helyes pasi ült a haverjával. Ott nézegettem, mosolyogtam rá meg mindent csináltam, észre is vette, visszanézett, mosolygott, de látszott tök zavarban van. És nem jött oda. :( Arra vártam volna. Végül sajna leléptek pedig mi is már elmenőben voltunk.

Mit lehet ilyenkor tenni? Talán a pultnál kellett volna inkább ácsorognom?

Most épp nincs senkim, próbálok ismerkedni, lehet mondani menjek pub-ba, étterembe, moziba színházba de ott csak leülni lehet és nézni ki a fejemből. Egy szórakozóhelyen ahol lehet táncolni ott legalább közelebb lehet kerülni a kiszemelthez, viszont sajnos az ilyen helyek tele vannak atom részeg alakokkal akik csak azt akarják (főleg hogy nagyon be vannak vagy eleve is).



2012. dec. 6. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nő vagyok azért remélem nem gond ha ide írok. Nem szeretnélek az élettörténetemmel lefárasztani. Tetszem sok embernek és mind akarna randizni velem, de akit én szeretnék azt ha belegebedek se tudok megfogni :D! Most ezt csak azért írom, mert azt írtad rád mosolygott a srác ami elég jó visszajelzés szerintem, mert ha valaki nem értékeli ezt a fajta megnyilvánulást az minden bizonnyal nem fog visszamosolyogni, nos én így jártam. Az, hogy mikor és hol ismerkedhetsz azt sose tudhatod előre. Ezért kell mindig mindenhol jelen lenni. Barátnőket összecsődíteni elmenni diszkóba legalább szórakoztok, beülni valahova egy teára vagy kávéra ott is csacsogni. Kihasználni minden ilyen lehetőséget, itt rengeteg embert megismerhetsz. Rájöttem semmi értelme görcsösen ráfeszülni. Menjetek el sportolni, uszodába konditerembe néha-néha. Meglátod egyszer ha részt veszel mindenhol és élsz akkor majd jön valami váratlanul aki majd megbolondít :) nah majd akkor lesz igazán csak fejvakarás :)...Sok szerencsét
2012. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én rengetegszer jártam már így nőkkel. Hmm, az az igazság, hogy az a pasi szerintem egy normálisabb, úgy értem szerényebb, félénkebb pasi lehetett, már csak magamból kiindulván, mivel mint említettem, volt, hogy egyéb helyeken én is összemosolyogtam lányokkal, de mivel tudjuk, hogy a lányok, akik szimpatikusak nekünk, és még jól is néznek ki (feltételezem te is), eleve azt gondoljuk, tuti hogy van pasitok és nem hiányzik a 100. visszautasítás. Szóval szerintem ezért nem mert odamenni a srác, kétlem, hogy ha alfa hím lett volna, ne ment volna oda. Csak tudod, egyszer értenénk meg a nők jeleit. Rendben, hogy mosolyogtál, és nézted, de éppenséggel ha nem érti a testbeszédet úgy, gondolhatja azt is, hogy valami vicceset látsz rajta, ami nem teszi egyértelművé a szándékodat. Szóval egyértelműen oda kell menni, most már nem a lovagkor van és meg kell kérdezni, hogy csatlakozhatok-e, majd bemutatkozol. :)


F24

2013. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Vannak félénk lányok is akik jeleket se mernek küldeni.

Lehet nem lovagkorban élünk de a lovagkor előtt és után is a férfi feladata volt kezdeményezni nem a nőnek, nőnek és férfinak is mindig megvolt a szerepe.

Tessék nektek oda menni, ha akad egy szép és jól kinéző lány aki titeket néz, rátok mosolyog, kis kreativitás. :) Akár valami ürüggyel, megtudakolni mennyi az idő vagy nem ismerjük- e egymást valahonnan, vagy megkérdezni nincs- e kedve meginni valamit, vagy "Szia! Először jársz ezen a helyen? Nem láttalak még itt", ilyesmik. Ezek még nem annyira nyomulósak vagy egyértelműek. Nem ''alfahímség'' kérdése ki mennyire mer kezdeményezni, lehet diszkréten is nem lerohanva a másikat.

Valakinek nőnek talán tetszhet is ha valaki félénk, aranyosnak találhatjuk. :)

Nemcsak a pasiknak, a lányoknak se hiányzik a 100. elutasítás vagy 100. ránk se bagózás mégis próbálkozunk, úgy értem kitartóan szemezünk, tessék oda menni!

Magamból kiindulva ha valakit csak viccesnek találok azt nem nézem kitartóan és nem mosolygok rá annyit, legfeljebb egyetlenegyszer. Meg mitől találnék valakit viccesnek csak mert rá néztem? Üldözési mánia.

2013. jan. 8. 23:37
 4/15 A kérdező kommentje:
Szemezésen, nézésen, mosolyon kívül árulkodó a felhúzott szemöldök is, hajigazítás, hajdobálás. ;)
2013. jan. 8. 23:47
 5/15 anonim ***** válasza:

A felhúzott szemöldökről nekem az ostoba pláza ribancok jutnak eszembe! :D A hajigazgatás az már ismerősebb.


Előző 24 F voltam

2013. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most akkor mindenki pláza liba aki felhúzza a szemöldökét, az öreg nénike is?

Úgy értettem a szemöldökfelhúzást, hanem úgy hogy felhúzza először lassan majd gyorsan ''leereszti''.

Szimpátia jele is lehet, régen gimiben egy évfolyamtársnőm (aki egyáltalán nem pláza r.) is csinálta ha meglátott engem vagy más barátnőjét.

2013. jan. 8. 23:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Várj, veszek egy értelmező női kéziszótárt, s miután megtanultam, személyesen elgyakoroljuk Drágaság. Rendben? :)
2013. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Különben is, hogyha tegyük fel azt látom hogy a nekem tetsző fiú ahogy szemezni próbálok vele zavarba jön, elnéz folyton, nem viszonozza a nézésem, hogy menjek oda hozzá ha nem kapok visszajelzést? Még jobban megijeszthetem, esetleg lehet hogy azért néz el mert nem jövök be, ha meg oda megyek azt hiheti rá akarom vetni magam vagy elmeháborodott vagyok.

Ha egy nő néz titeket kitartóan és mosolyog, arra kér meenj odaa.. :)

2013. jan. 9. 00:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazad van, teljesen :) Ez már akkor tényleg határozatlanság. Én zavartalanul odamentem volna Hozzád, mert aki jó emberismerő, az letudja venni, ha bejön egy nőnek végsősoron. De persze a gyakorlatlanság erőt vehet a jó emberismereten is. Igen, igazad van, én odamentem volna Hozzád az 100%. Priviben folytathatnánk :D
2013. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nőszerep meg férfiszerep?


Ugyanmár a mai világban,ha akarsz valamit odamész ,máskülönben mosolyoghatsz,sokáig...mind1 mi vagy...az előítéletek legalább annyira jelen vannak mindkétoldalon,ha fiú megy azthiheti a másik hogy csak szexelni akar ,ha nő akkor meg hogy ribancnak nézik...........

2013. jan. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!