Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Azt mondják a férfiaknak sokkal több idő kell, hogy szerelem alakuljon ki bennük, mint a nőknek. Szerintetek?

2012. dec. 6. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez egyénfüggő, nem pedig nemfüggő.
2012. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

A férfiak nem mondják ki hamar vagy akár soha, és nehezen is mutatják ki, természetükből fogva vagy nem akarva!

2012. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy jobban tudjuk manipulálni a nők nagy részét, hogy szerelmesek legyenek.
2012. dec. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:

Nem mondanám. Mostani párom is, meg előtte még pár exem is hamarabb szeretett belém, mint én beléjük.

22/L

2012. dec. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán a férfiak nehezebben vallják be érzéseiket, érzelmeiket. Még maguknak is. De nem szabad általánosítani.
2012. dec. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fordítva tapasztaltam. De egyénfüggő szerintem.
2012. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyénfüggő. Férfiak között is akad, aki azonnal szerelmes lesz, ha egy nő már rámosolyog - vagyis azt hiszi, hogy szerelmes, mert persze ennek az égvilágon semmi köze nincs a szerelemhez. :)

Nekem nőként idő kell ahhoz, hogy kialakuljanak komoly érzelmek onnantól kezdve, hogy "bejön" valaki.

De ha úgy vesszük, az igazi szerelemhez mindenkinek idő kell, hiszen alaposan meg kell ismerned ahhoz a másikat, hogy elmondhasd, tényleg ŐT szereted, és nem egy elképzelt ideált...

2012. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!