Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom úgy, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy a mai lányok nem a kedvességükről, gyengédségükről, nőies, lágy jellemvonásaikról híresek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem fiú létemre több együttérzés, szeretet, kedvesség, jóindulat van bennem, mint sok lányban.
2012. dec. 4. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem azért, ahogy először viselkedik még nem lehet azt mondani, hogy ne lenne kedves, gyengéd, együttérző. Sajnos a kedves embereket sokszor használják ki, így én is csak annak az embernek mutatom ki ezt az oldalamat, akiben megbízom annyira, hogy tudjam, valószínűleg nem él vissza vele.
2012. dec. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt, lehet, hogy én egy másik dimenzióban élek mint a kérdező, de valahogy mindig megtalálom a kedves, rendes csajokat. Ja mondjuk az igaz, hogy nem a lehasznált, flegma, party hulladék, agyhalott pics@k között keresgélek.
2012. dec. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy sokan azzal jönnek, hogy "nem akarom, hogy a kedvességemmel visszaéljenek". Mégis hogy lehetne ezzel visszaélni??
2012. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Gondolkozni tudni kéne, és akkor rájössz, hogy élhetnek vele vissza.

De, ha esetleg segítség kell, akkor írok példát: Volt egy jó barátom 9.-be, sokat bántották, kiálltam mellette, amikor engem bántottak, ő nem állt ki mellettem. Így érthető a kedvességgel való visszaélés és kihasználás?

Kérdező veled nem is értem miért nem kedvesek a nők, hiszen te olyan keveseket mondasz/írsz róluk, süt rólad az értelem. Áá nem értem... ;-)

2012. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem állt ki melletted, mert a támadóidnak volt igaza. Képmutatás csak hálából kiállni valaki mellett. Igaza volt! Jól csinálta. Nem kell a képmutatás mindenáron.
2012. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem kedvességgel való visszaélés. Ha neked volt igazad és ő nem állt ki melletted akkor ez őt minősíti,ezért nem kell mindenkivel bunkónak lenned. Attól, hogy valakiben megbíztam és visszaélt a bizalmammal, még nem leszek távolságtartó, mert ezzel nem én sérülök, hanem ő veszt el egy értékes embert.
2012. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azzal bántottak, hogy nem vagyok menő, meg csúnya vagyok, aha tényleg jogos bántás ;-)

És a barátunkért akkor is kiállunk, ha nincs igaza, max kettesben elmondom neki, hogy ezt nem így kellett volna. Ennyi. :-)

2012. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!