Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én látom úgy, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy a mai lányok nem a kedvességükről, gyengédségükről, nőies, lágy jellemvonásaikról híresek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem fiú létemre több együttérzés, szeretet, kedvesség, jóindulat van bennem, mint sok lányban.
2012. dec. 4. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
vannak ilyen lányok is csak azok nem a kirakatban virítanak.
2012. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azért van így mert a nőknek nem kell szeretet,kedvesség,jóindulat hanem egy vadállat aki széjjel szedi őket
2012. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok lányban meg több együttérzés, szeretet, kedvesség, jóindulat van, mint sok fiúban.

Ezek úgy gondolod, hogy kifejezetten nőies jellemvonások? Mert az régen rossz lenne, ha a férfiakból hiányozna.

2012. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem akartam durvább dolgokat írni, de tudnám folytatni a sort...

A lényeg, hogy a mai lányok jellemébe nem tudok beleszeretni, nekem hiányzik az, ami csak kevés lányban van még meg, ha megvan egyáltalán.

2012. dec. 5. 00:01
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Tetszenek ezek a szarrágó puhatolódzós kérdések, be kell mocskolni kicsit őket, mert nem kellettél senkinek valószínüleg. Ha ez a helyzet, akkor érthető a kérdésed, és egyben ez a válaszom is. De ha nem ez, akkor sak rossz általánosítás, mert aki tetszik a nőnek, azzal soha nem olyanok. Aki nem tetszik a nőnek, azoknak a társaságától szeretnek jó hamar MEGSZABADULNI!
2012. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

#5


Gondolom te is olyan felszínes buta pi.csa lehetsz akkor mint a többi

2012. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk én nem tartom feltétlenül rossz dolognak, hogy ma már nem kötelező mindenkinek beleszuszakolnia magát bizonyos nemi sztereotípiákba. Gondolok itt a "nőies, lágy" jelzőkre a kérdésedben.

Igen, sok lány van, aki nem kifejezetten nőies és lágy és aranyos, és "beállítod a sarokba és mosolyog és bólogat" típusú, hanem nagyszájú, van véleménye, még ha az néha (főleg fiatalon) hülyeség is, van akarata és ezt nem szégyelli, még ha éppen valami hülyeséget is akar, és nem kedves, ha úgy érzi, a másik nem szolgált rá a kedvességre. Most már könnyebben megtehetik, hogy ilyenek legyenek.

De ez nem zárja ki azt, hogy szeretetteljesek, együttérzőek és jóindulatúak legyenek.

2012. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Még plusz gondolat, hogy meg lehet találni a jóindulatot és az együttérzést, csak ahhoz kicsit meg kell kapargatni a felszínt.

Bizonyos szempontból azt mondják ugye, hogy könnyebb "megkapni" egy nőt úgymond, bizonyos szempontból viszont nehezebb, mert a kedvességet és gyengédséget nem adják már olyan könnyen.

Eddig ez volt a reklámjuk, ezzel tudták eladni magukat, most már ez nem így van.

2012. dec. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én az eszemről :)


Na jólvan, nem egózok itt.

Engem kedves teremtésnek tartanak és tulajdonképp ugyanannyi kedves lány van, csak nekik annyira nincs kisebbségi komplexusuk, hogy mindenkinek feltűnjenek.

Leghamarabb pedig a megalázással lehet feltűnni,épp ezért azt csinálják ezek a p*csák és ezért azonosítja őket az összes nővel a társadalom férfi rétege.

2012. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdésedre: Igen, csak Te látod így. Most hazafele is tök jót beszélgettem egy lánnyal az éjszakain. Nagyon kedves volt.
2012. dec. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!