Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex lágy hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex lágy hüvelytabletta vagy kúp? Vagy más?

Figyelt kérdés
Elolvastam mindkét termék betegtájékoztatóját és leírását, de kíváncsi lennék véleményekre. Melyik hatékonyabb? Milyen áruk van? A normál tabletta egyátalán nem jött be, mert valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére... eléggé fájt és égetett. A válaszokat előre is köszönöm.
2012. nov. 16. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem akarsz gyereket,inkább óvszert.Ezek nem elég megbízhatóak.
2012. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használj mást, mert elég nagy a rizikófaktora. Inkább rendes bogyót, hüvelygyűrűt, óvszert vagy pesszáriumot használj.
2012. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én férfiként mondom, hogy inkább a kúp. Mi használtunk tablettát is, de az még a cerkát is megmarta. A kúppal nem volt ilyen gond. De csak megszakítással használjátok!
2012. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármi mást, csak ezt ne.
2012. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hallottál már a pharmatex babákról?
2012. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kószi a válaszokat. Igen, hallottam a "pharmatex-babákról", de a gumikra allergiás vagyok, viszketek, égek és kipirosodok tőle. Persze megszakítással használnánk, a tablettát is úgy csináltuk 2 hónapig. Esetleg tudnátok valami más hasonló készítményt ajánlani aminek nagyobb a hatásfoka?
2012. nov. 16. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló.
2012. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hormonos psiral 5 evre kivallo
2012. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!