Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozásnál előnynek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásnál előnynek vagy hátránynak számítt hogy 2m vagyok? 15F

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A magasabb 185/190 körüli lányoknál mindenképp előny.
2012. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy ltom, hogy az összes lánynál előny, ha egy srác magas. Én csak 165 magas vagyok, de nagyon kevés lány van, akinek bejövök. Valamelyik nap is egy 155 magas csajt láttam egy 185 körüli sráccal. Hidd el hatalmas előnyben vagy magas srácként, csereélnék veled szívesen, akkor megtudnád milyen pocsék helyzetben van egy alacsony srác a mai világban. Minden lánynak magas pasi kell ez a lényeg.
2012. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lányok többségénél előny. Nagyon ritka az a nő akinek a magas fiúk hátrány.
2012. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, jó ha egy pasi magas.:) Bár... nem ez alapján döntök... :) Most például alakulóban van valami egy sráccal, aki se nem helyes, se nem magas, és mégis szeretem.:D Pont akkora mint én.:) De a magasság mindenképp előny!:)

16L

2012. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem tuti előny.
2012. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A többi nőneműről nem tudok nyilatkozni, de nálam hátrány.

A válladig nem érnék fel :D

2012. dec. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
eddig kb minden csaj a vállamig ért pár kivétellel.
2012. dec. 5. 06:41
 8/10 anonim ***** válasza:
a legtöbb lánynál előny :D de az is fontos h ne egy 2 méterm magas tréber legyél ( felszines meg minden de akkor is...) pl én 170 cm vagyok barátom meg 190 szóval ha akarok neki mondani vmit akkor megbökdösöm h hajoljon le :P
2012. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tyler913 ***** válasza:
Előny lehet,ha ehhez a magassághoz jó felépítés párosul. De sajnos sokan vannak,akik ilyen magasságnál vagy cérnavékonyak, vagy amorf alkatúak. Ha viszont széles a vállad,sportos az alkatod,akkor nagyon előnyös a magasság. Ügyelj arra,hogy húzd ki magad. A magas srácok sokszor görbe tartásúak,ami bénán mutat.
2012. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem kifejezetten a magas srácok jönnek be és nagy előnynek számít, pedig én törpe lány vagyok(165cm).:) 16/L
2012. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!