Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire legyek "barom"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire legyek "barom"? (csajozásnál)

Figyelt kérdés

Írjátok sokszor hogy kicsit "baromnak", szemtelennek kell lenni...De mennyire?

eddig pont fordítottja voltam, a csajok minden kívánságát leső, megértő pasi, de ez nemigazán jött be....

ha van egy szituáció pl. egy discoban, megszólítok egy lányt valamilyen dumával, első kínos fél perc letelik, és utána mongyam azt neki, hogy tök szar am a fölsőd, vagy idiótán vagy felöltözve, vagy tudod milyen dagadt leszel ettől a sörtől?

Tehát legyek "barom", de mennyire, hogy azért ne könyveljen el egy nagyképű bunkónak, hanem esetleg egy barátság kezdete legyen (később persze több) ?


2010. máj. 14. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
hát sztem ez épeszű lánynak nem jön be :D de kipróbálhatod, aztán majd meglátod :)))
2010. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pl gyűlölöm a barom pasikat. inkább maradj olyan amilyen vagy. Hosszútávon jobban megéri, ez csak egy álca lesz. Átvered saját magad és a lányt is ennek semmi értelme. Lehet nem lesz 20 barátnőd egy évbe, de a mennyiség a lényeg vagy a minőség??Ezen elgondolkodnék.
2010. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha ennyire nem megy neked ez a stílus, akkor miért erőlteted? Ismerkedj suliban, egyetemen, könyvtárban, munkahelyen ha neked így kényelmesebb. Ha most el is mondanánk neked hogy mit kellene neked mondani, meg ilyenek, akkor sem lenne haszna, mert valószínűleg nem lenne hiteles a csajnak amit mondasz! Hiteles akkor lehetsz, ha megérted, hogy nem szabad szégyenkezned a saját vágyaid miatt, és hogy ilyen bulikban a csajnak viszonylag gyorsan kell döntenie. Legyél laza! Intelligens stílussal nincs sok esélyed ilyen helyeken!
2010. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az aranyközépút a nyerő. Ne légy bunkó, de ne is lesd állandóan minden szavát, meg ne sündörögj állandóan körülötte. Legalábbis engem az nagyon szokott idegesíteni.


Amiket meg írtál beszólások... Örülj, ha nem egy vérmes fajta és nem pofoz fel.

2010. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt a barom dolgot sokan keverik a vagánysággal. Ne barom legyél, hanem vagány,(ill. magabiztos) de KIZÁRÓLAG csak pozitív értelemben !
2010. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

barom ne szemtelen lehetsz

vehetsz fel álcát de alatta legyen meg az aki sokmindenre képes egy lányért.

külsőt ne kritizálj, belsőt is csak NAGYON picit, poénba bújtatva és nem komolyan gondolva. példa:

elmond egy sztorit hogy mondjuk hogy pattintott le egy másik srácot, erre a reakciód: ejjj de kis szenyó pronyó vagy lerombold szegény kissrác önbizalmát hogy és minden reményét hogy ilyen klassz leányszóval táncoljon?

ja igen bókok bókolj neki de csak csínján bánj vele, ne váljanak unalmassá ne ismételgesd ugyanazt de mégis ebben a legfontosabb: gondold komolyan amit dicséretként mondasz.

2010. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az,hogy intelligens stílussal nem mész semmire ilyen helyeken,szerintem nem igaz.Nálam például nagyon sokat jelent,hogy a pasi,aki odajön hozzám intelligens-e vagy sem.

17L

2010. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

jó ez csak egy durva példa volt, bunkóságra.

tehát vagy adom önmagam (ami eddig nem jött be), vagy palástolom magam, és átlépek pimasz szemtelen vagányba....nem lesz könnyű...ennek pont ellentéte vagyok,...

sokan nagyképűnek gondolnak első rámnézésre (:D), pedig ez egyáltalán nem így van. Sokszor megjátszom magam egy két szituációban, ezekről is le kéne akkor szoknom, csak az a baj, hogy a szimpla "én"-em, túl átlagos, és egyszerűen nem figyelemfelkeltő .

A csajok pedig (tapasztalataim szerint) a zűrös életű, pénzes, vagány csávókat keresik....kivételek persze biztosan vannak, csak én még nem találtam meg Őket...:(

2010. máj. 14. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy olyan lánnyal akarsz-e összejönni aki barmokra hajt. De szerintem a kérdésben felsorolt dumák már túl vannak a baromságokon és valahol az paraszt és az idióta között lebegnek.
2010. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sztem ha alapjáraton rendes vagy akkor egyszerűen nem tudsz majd barom lenni...lehet h sok lánynak ez jön be...de egy idő után úgyis látszana hogy nem ez a valódi éned..és akkor kiábrándulnának...

20/l

2010. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!