Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van más is így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
Amióta rájöttem, hogy mennyire csúnya vagyok a lányok szemében és hiába több évnyi próbálkozás, sosem kellettem egy lánynak sem. ( Az esetek 99%-ában képről vagy élőben személyesen, egyből elutasítottak, szóval meg sem akartam ismerni jellemre), nos azóta igénytelen lettem. Nem foglalkozom a ruháimmal, sokszor ugyanazt veszem fel, még gatyát és zoknit sem cserélek, egy héten át képes vagyok ugyanazt a gatyát hordani.
2012. dec. 4. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán hülye vagy, és az aki így van ezzel, az is szimplán hülye!
2012. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fúj. Szerintem ha egy kicsit igényesebb lennél te is jobban éreznéd magad a bőrödbe. Szerintem ezt csináld: öltözz fül mindig rendesen, hozd rendbe minden reggel az arcod, hajad, legyen jó illatod, rendesen moss fogat meg minden, ezt egy hétig. A lányok tuti észreveszik, szóval egy hét után menj oda hozzájuk csapni a szelet. Sok sikert.
2012. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenkiben van valami szép..

amugymeg egyik ruha meg haj belövés csodákra képes... több olyan ismerősöm van akik menőn öltözködnek,jó a kisugárzásuk de arcra ronda.. és a lányok mégis bomlanak érte..

2012. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez undorító. Pont az ellenkezőjén kéne fáradoznod. Ha tényleg nem vagy egy nagy szám külsőleg, attól még öltözködhetnél jól, sportolhatnál, hogy jó tested legyen...Be gyakorolhatnál megnyerő szövegeket, tanulhatnál, hogy okos légy. Tehát mindent megtehetnél azért, hogy ha nem jó a küldős, akkor legalább a belsőd tökéletes legyen. Ehelyett az önsajnálat kútjában merülsz el, szánas. Vannak kevésbé dekoratív lányok is, ha nem miss tökéletesre vársz, akkor te is megtalálhatod a hozzádillőt. Szerintem az igényeidet kellene lejjebb adni és többet próbálkozni. De ha így folytatod, akkor tényleg senkinek se fogsz kelleni.
2012. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem én, na de ennyire?!?!
2012. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!