Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen legyen a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen legyen a pasi?

Figyelt kérdés
Mi az ideálotok külsőt tekintve? Milyen határok között mozoghat?
2012. dec. 4. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Általánosítás. Nézd meg a top 100 celeb pasit és lesz egy elképzelésed. Ne légy gyökér :)
2012. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jaaaj a 100 legszebb pasi élén az a kis homárfejű Edward van.. azt hülyék állítják össze. :D

Ideálom: tőlem magasabb, vagy egymagas is lehet /én 163 centi, szóval nem nehéz megütni/, hajszínre tökmindegy, szemszíne tökmindegy, legyen vagány valamennyire, jóképű, jól öltözött, tőlem egy tízessel ne legyen idősebb, és lehetőleg fiatalabb se, a 20on évesek még nagyon gyerekek..

2012. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én amióta tisztában vagyok dolgokkal magamat illetően, azóta a fekete rövid hajú pasikra bukok , a magasság mindegy, lehet 168 cm is.de 2 méteres ne legyen. az már zavarna.de persze senkit sem csúfolok ki ha magasabb az átlagnál. csak nem szeretem a túl magas pasikat sem. testalkatra inkább az izmosabb fajta jön be de a vékonyakat sem vetem meg, ha látok benne valami különlegeset. a másik végleg a barnásszőkés kicsit hosszabb haj(vállig érő max.) azokat is imádom. rögtön megnézem , és ha vékony hozzá úgy is bejön. a fekete rövid hajú pasikhoz az izmosabb testalkatot képzelem el mindig, és úgy is szeretem, de az utóbbihoz pedig inkább vékonyat, vagy szálkásan izmos testalkatot. nekem ez a kettő az ideálom. sajnos ritkán látok ilyeneket:/
2012. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
végleT* javítva:)
2012. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

folytatom, ha lehet. szemszín mindegy. az nálam nem fontos.

öltözködésre ne legyen divatbu.zi. csőnadrágot mellőzze meg egyéb ilyen hülyeségek. meg azok a tipikus nyálas, menő csávó féle öltözék sem jön be. ing+farmer tökéletes.

2012. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18:28 : Hány éves vagy? :)
2012. dec. 4. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Barna szem,barna haj. Magassága mindegy,de nálam legyen magasabb.(én 160cm vagyok) Legyen jó testalkatú.Kicsit izmos. Arcán lehet borosta.És sokat mosolyogjon,főleg rám!:)
2012. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!