Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nem gondoljátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem gondoljátok hogy pasi ügyben túl magasra teszitek a mércéét?

Figyelt kérdés

Nap mint nap a sirást hallgatom,hogy megcsalt a pasim, kidobott a pasim, csak 1 hétig jártunk stb. Mikor lesz már normális pasim aki szeret bla bla?


Mi pasik simán lejjebb adunk a mércéből de nálatok még egy húsgomboc is elutasit külsőre egy átlagos normális srácot ugye a belső miatt is sirtok tesség az átlagos biztos sokkal normálisabb mint a kicsivel helyesebb aki megfog csalni ha talál egy nálad szebb lányt. a normális nem olyan valószinű szerintem többször meggondolná a dolgot.. szóval tiszta vicc :D


Lejjebb adnátok a mércéből talán meglelnétek a boldogsághoz vezető utat. De tőlem aztán szenvedhettek 10-20 évet vagy akár örökké is nem lesz attól nekem se rosszabb se jobb..


2012. nov. 15. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jajj, ez az örökös hadakozás...:D
2012. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 FakeSmile válasza:

Amúgy kajak ígyvan manapság.:s Nincs olyan nap a suliban,hogy ne halljak egy lányt nyivákolni emiatt a folyosón.Multkór pont jót derültem rajta,hogy egy 7.es csajszi elrohant melletem a folyosôn,miközben visított a tőle 5méterre àlló csajnak,hogy xy olyan ronda,hogy ő sosem jönne vele össze.A srác osztálytàrsam ezért eléggé felhúztam rajta magam,mert nem is ismeri..de végül szónélkül hagytam.Éééés másnap mi történt??ÖSSZEJÖTTEK.Basszus én ezen még mostis csodálkozok,ráadásul azóta ugyanúgy kell a csaj nyávogását hallgatnom.:c Viszont olyan szempontból,hogy nincs konkurencia örülök hogy ilyen válogatósak a lányok.(Tisztelet a kivételnek:D)

15/l

2012. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazából nekem az számít, hogy nagyjából korombeli legyen és nézzen azért ki valahogy. A mostani barátom pl 19 éves és nem valami helyes fiú viszont az én stílusom, igaz nagyon sok rossz tulajdonsága van és még messze is lakik, de én elfogadom így ahogy van. Nem mindegyik lány ilyen, ne általánosítsunk.
2012. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Én már nem vagyok lány, hanem asszony, de én megmondom őszintén, örülök, hogy régebben nem adtam lejjebb az igényeimet és nem értem be kevesebbel, mint amilyen kapcsolatra és amilyen férfival vágytam.

Az igények idővel és több tapasztalat után változhatnak, de ha magunkra erőszakoljuk, hogy lejjebb adjuk őket, akkor olyan "ha ló nincs szamár is jó" kapcsolataink lesznek.

De ha úgy gondoltad, hogy érdemes több embernek is esélyt adni legalább az ismerkedés szintjén, mielőtt elutasítanánk csak azért, mert nem pont az ideálunk külsőre akkor igazat adok.

2012. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Mi az, hogy "Mi pasik simán lejjebb adunk a mércéből"


Adja lentebb a f@szom a mércét. Igen is magas, sőt napról napra magasabb lesz, a sok semmirekellő ösztönlény nem kell!

2012. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
természetesen az utóbbira gondoltam :)
2012. nov. 15. 16:29
 7/13 anonim ***** válasza:

1. Nem mércézem az embereket. Nem vagyunk lovak, hogy árakat rakjak rájuk. Nekem sem esne túl jól.


2. Egy embert sz erkölcse, cselekedetei alapján ítélek meg. Ha sok a közös bennünk, nyilván szimpatikus lesz, ha kevés, akkor kevésbé szimpatikus.


3. Mindenkinek jogában áll olyan párt választani, amilyet akar, és amilyenre módja van. Ha valami rossz történik, az már a kettőjük baja lesz. Ne akarj mindenkit megóvni a rossztól ezzel a gyerekes dumával.


4. Azért mert valaki "csúnya", egyáltalán nem garancia arra, hogy jó, és tisztalelkű.

2012. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát az általatok helyesnek tartottakban meg egyáltalán nincs semmilyen garancia de mindegy :D


Én adok esélyt annak is aki nem az ideálom de nem is csúnya pl ha tud normálisan öltözködni stb. szóval értitek

2012. nov. 15. 17:06
 9/13 A kérdező kommentje:
azt birom amúgy,hogy több szép lánynak is bejövök, nem mindnek persze mert nem vagyok ez a rózsaszin pólós buggyos gatyás vasalt fejű meg ilyesmi tipusú gyerek. aztán meg ehez képest ilyen nem nagyon bejövős húsgombocoknak nem jövök be!! :D vannak ilyen oldalak ahol értékelik a képed pl és ott is :D
2012. nov. 15. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Te sírsz itt kedves kérdező! Haragszol az egész világra de főleg a jóképű srácokra akiket körberajonganak a jó csajok. Te meg ronda vagy és érzed hogy ezen nem tudsz változtatni inkább másokban keresed a hibát, hogy jaj biztos nagyok az igényeik a mai lányoknak. Persze ez így volt mióta világ a világ, 500 éve se volt másképp.
2012. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!