Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, miért gondoljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért gondoljátok ezt?

Figyelt kérdés

Miért csak magas srác mellett érzitek magatokat biztonságban, miből gondoljátok, hogy ők jobban meg tudnának védeni mint a 165-170cm-es srácok akik erősek és küzdenek egész életükben, hogy észre vegyék őket ebben az elbaszott mai világban, és barátnőik legyenek ezért nagyon erősek fizikailag és lelkileg is.


Elég sok olyan alacsony srác van ilyen 65+ kg kategóriában aki simán kifektet magasabb sportólókat. Akkor mennyit jelentene egy átlag ember ma aki sétálgat csavargászik a haverokkal meg veri a gép elött a 190cm-ével


2012. nov. 14. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj már, nem hiszem el, hogy a magasságra fogjátok mindig. Igaz én magas vagyok és 80 kg, de komolyan nem hinném,hogy csak ezen múlna a siker. Ha olyan a kisugárzásod, simán beléd esik akármelyik csaj. 24F
2012. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért jönnek be a magasabb pasik a lányoknak 'mert megvédik őket', hanem mert az gáz, ha egy pasi alacsonyabb egy csajnál. A lányok szeretik a magassarkúkat és romantikusabb felfelé csókolózni, mint sámlit vásárolni a pasidnak. És az erőfitogtatás sem jön be, szóval akár abba is hagyhatod. Ez nem az állatvilág, hogy az alfahím szerepéért küzdj!
2012. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem eleve ott baj, hogy azt hiszed, a nők csak az alapján választanak párt, hogy ki tudja megvédeni őket. Mondjuk amilyen a mai közbiztonság, az is lehet, hogy neked van igazad...
2012. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

talán beszólt valaki? :D

amúgy én nem szeretem a magas srácokat, 158 cm vagyok, az a legideálisabb ha nem kell lábujjhegyre állnom egy pusziért

de sok nőtársam azért részesíti előnyben a magas csávókat mert ők is magasak és nem jó érzés nekik ha a csávójuk alacsonyabb lenne náluk

inkább a határozottsággal függ össze, egy alacsony határozott ember rátarti kis seggdugasznak tűnik egy magas határozott meg olyan irányító, harcostípusnak

2012. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
julius caesar seggdugasz volt és irányitó harcos tipus
2012. nov. 14. 16:59
 6/8 betlindis ***** válasza:

valóban nem az a fontos, hogy ki tud megvédeni, nem gondolod, hogy akkor inkább rottweilert tartanánk?:D

nekem volt már alacsony pasim, igaz én magam is alacsony vagyok, és van egy barátnőm, aki csak picit magasabb nálam, és ő kifejezetten az alacsony, tehát a vele egymagas pasikat szereti. tehát szerintem, ha neked nem jön össze a csajozás, az nem annyira a magasságod miatt lehet, inkább amiatt, hogy látszik rajtad, hogy görcsölsz vmin. ja, azt azért még hozzá kell tennem, hogy nálad magasabb lányoknál szerintem is hiába próbálkozol, lefelé egyik lány sem szeret csókolózni. viszont a lányok elég nagy hányada nem magasabb nálad, szóval esélyed van bőven, ha leakadsz erről a jajénalacsonyvagyoknemkelleksenkinek-sirámról. ;)

2012. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem megvédeni kell, mikor van a mai világban efféle szituáció, hol? Nekem még sohasem volt, ha meg lett volna, aligha tudott volna 1 db pasi megvédeni, akármilyen izmos...


Egyszerűen nem akarunk lenézni a pasira, nem akarunk lapos cipőben cammogni mellette, ennyi az egész! Keress 150 cm-es csajt, van épp elég!

2012. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem számít, hogy magas legyen
2012. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!