Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nem gondoljátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem gondoljátok hogy pasi ügyben túl magasra teszitek a mércéét?

Figyelt kérdés

Nap mint nap a sirást hallgatom,hogy megcsalt a pasim, kidobott a pasim, csak 1 hétig jártunk stb. Mikor lesz már normális pasim aki szeret bla bla?


Mi pasik simán lejjebb adunk a mércéből de nálatok még egy húsgomboc is elutasit külsőre egy átlagos normális srácot ugye a belső miatt is sirtok tesség az átlagos biztos sokkal normálisabb mint a kicsivel helyesebb aki megfog csalni ha talál egy nálad szebb lányt. a normális nem olyan valószinű szerintem többször meggondolná a dolgot.. szóval tiszta vicc :D


Lejjebb adnátok a mércéből talán meglelnétek a boldogsághoz vezető utat. De tőlem aztán szenvedhettek 10-20 évet vagy akár örökké is nem lesz attól nekem se rosszabb se jobb..


2012. nov. 15. 16:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

elvagy tévedve kedves válaszoló. nem haragszok senkire és a kinézetemet illetően is mert átlag felett vagyok valamivel ha kicsit több időt töltök a fürdőszobában meg a tükör elött ;)

És elhiheted az sem érdekel hogy jól kinéző kis buta libusok körbe rajonganak mást.

Nekem csak az számit hogy átlagos körül legyen tudjon öltözködni és normális legyen, ne egy csavargó szajha. ja meg akár érthet kicsit a főzés sütéshez...

2012. nov. 15. 17:33
 12/13 A kérdező kommentje:

tudom kivételnek persze ott vannak még a jól kinéző magas felsőfokú iskolázottságú lányok, akik ugye talán.. kivételek azaz nem ilyen csavargó félék,éjjeli csavargást végzők, és nem akkora az arcuk hogy telibe lehetne xarni. de ők már foglaltak a magas iskolázottságú "jó képű" srácok által :)


én pl nem vagyok az. nem szerettem tanulni jobban érdekelt a hülyéskedés, baromkodás, lógás stb szóval felsőfok kilett lőve.

2012. nov. 15. 17:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: nem. Legalábbis én nem. Nincs kedvem kifejteni, hogy mekkora baromság a kérdés :DD
2012. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!