Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-16 éves lányok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok, ti mit vártok el egy fiútól?

Figyelt kérdés
Veletek szemben
2012. dec. 2. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Minden lány annyit vár el egy fiútól, h jól nézzen ki, esetleg még h legyen gazdag.
2012. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy hallgasson meg, ha beszélgetni akarok, és ez legyen érvényes fordítva is, azaz előttem se titkolózzon és mondja el, ha valami bántja. Ezen kívül legyen kedves és tiszteljen, magyarul ne ölelgesse a r.bancokat, akik eddig nem tudtak róla, hogy egy kapcsolat KÉT emberről szól (láttam már erre is példát..)

Szóval legyen normális. Csak hát gáz, hogy ma már ritka a normális ember.

15l

2012. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Hát, mint fiú én mindent megteszek, hogy ezt az elvárást "kielégítsem"... Szerintem, már velem az a baj, hogy túl jó vagyok a lányokkal =( De tényleg... Már nem egyszer mondták a szemembe.

15f

2012. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ami a viselkedést illeti, a 2. válaszoló által leírtaknak az ellentéte jön be a lányoknak. De a legfontosabb akkor is a külső.
2012. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Utolsó: Attól, hogy neked nem sikerült normális lányt találnod, még nem kéne így leírni az összes lányt, hogy biztos mindegyikünknek az általam leírt pasik ellentéte jön be, azaz legyen egy hülye f.sz de nézzen ki jól...

Vagy ha téged az bánt, hogy vannak lányok, akiknek komolyan ez jön be, akkor ne olyanokkal ismerkedj. Már nem azért, de te tényleg olyan naiv vagy, hogy elhiszed, hogy ha odamész egy cicababához, majd kiderül, hogy ő a tökéletes barátnő megtestesítője?

2012. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem cicababákkal ismerkedek, de az úgymond normális lányoknak is ugyanezek az elvárásai, nincs kivétel.
2012. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá a dolgokhoz, ne is csodálkozz, hogy veled nem törődnek..
2012. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem így álltam hozzá, addig se törődtek velem a külsőm miatt.
2012. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!