Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit vártok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit vártok el, legalábbis hogyan szeretnétek, hogy a párotok megkérje a kezeteket?

Figyelt kérdés

Legyen kedves, vagány, letérdeljen-e, stb...

Kort is írjatok légyszi!


2011. dec. 2. 13:43
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:

letérdelni felesleges :) amúgy attól függ, milyen az illető stílusa, az a lényeg, hogy hozzá illő legyen, ne játszon szerepet, nem színházban van. férjem pl. röviden és lényegretörően tette fel ezt a kérdést, ez illett hozzá.


29/n

2011. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mindenképp igent fogok mondani :D

Egyébként a lényeg, hogy természetes legyen minden, nem szeretem sem a felhajtást, sem a feszélyezetten ünnepélyes pillanatokat.

23/N

2011. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a tesom ugy kerte meg a csaja kezet hogy a fagyi kehelybe dugta bele a gyürüt!szerintem tök aranyos es nem is olyan "nyalas" !
2011. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Hehe fagyikehelybe... Na ahogy én eszem a fagyit, abból se lett volna leánykérés!


Habár... Ha nem csak az ujjamra húzva érvényes ugye... :-DD

2011. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Térdeljen le,ha éppen áll

Ha nem áll,akkor az azért legyen,mert éppen étteremben eszünk és ülünk.Akkor vegye elő a gyűrűt a szép tartódobozból és nyissa ki majd,tegye fel a kérdést:"leszel a feleségem?"

2011. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet rájönni, hogy pl. a barátnőm (ha lenne) milyen kézmegkérést kíván? Mert lehet h neki az a gáz ha letérdelek, de lehet hogy pont az, ha nem. Rákérdezni meg eléggé ciki, nem?
2011. dec. 2. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Heeló, azt sem tudod, hogy milyen vágyai vannak a barátnődnek?? Ha még ennyire sem ismered, akkor bizony várj még vele!:S

Én attól lennék boldog, ha valami olyan körítést adna neki, amit nagyon szeretek, hogy személyes legyen.

Szerintem úgy tökéletes, ha kifejezetten személyreszól az egész. Viszont, ha tényleg nem tudsz ennyit sem róla, hogy neki "nyálasan" tetszene, vagy valami vagányabb ötlet tetszene neki, akkor még ne kérd meg.

2011. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nezz meg vele egy romantkus vigjatekot es kerdezz ra amikor esküvöre kerül a sor hogy ö milyennek kepzel el egy eljegyzest!de valahogy ugy hogy ne lehessen ra jönni miert kerdezed rola...jobbat nem tudok!de valoban jobban ismerhetned a csajodat amugy....
2011. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindkettőtök kedvéért kihangsúlyozom, hogy még NINCS barátnőm, a félreértések elkerülése végett. :) Elméleti szinten tettem fel a kérdést.
2011. dec. 2. 16:34
 10/12 anonim ***** válasza:
jh ertem!nem vagtam h nincs nöd!:S
2011. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!