Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok mondani jó társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani jó társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, ahol inkább visszahúzódóbb csendesebb lányokkal lehet ismerkedni, akikkel bulikban, kocsmákban, stb nem lehet.

2012. dec. 2. 10:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és elolvastam más kérdéseket is, de úgy látszik, hogy mindig változnak a szolgáltatások, inkább ingyeneset keresnék.
2012. dec. 2. 11:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos jó társkereső oldalak nincsenek még a fizetősek között sem. Ráadásul ingyeneset nehéz találni, mert mindegyik olyan, hogy ugyan lehet ingyen regisztrálni, de ha nem fizetsz csak kevés funkció áll a rendelkezésedre. Sztem élőben sokkal jobb és izgalmasabb ismerkedni, perszte kulturáltabb helyeken mint a kocsma vagy bulik. Bár ilyen kulturált helyet én sem nagyon ismerek :/
2012. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
love.hu
2012. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ez a baj, hogy vagy a net, vagy semmi, mert voltam ilyen "kultúrhelyeken is", de vagy sznobok voltak, vagy ugyanolyan bunkók, mint máshol, és ráadásul az is pénzbe kerül. Ráadásul nem is szeretek nagy tömegben lenni meg nagy forgatagban. Én úgy láttam, hogy ott nincs sokkal nagyobb esélyem visszahúzódóbb lányokat találni, mert ezek a fajta lányok szerintem nem is járnak sehova szórakozni csak otthon filmeznek meg könyvet olvasnak és kész.


A love.huról meg sok rosszat hallottam, ott milyen feltételek vannak?

2012. dec. 2. 11:51
 5/11 anonim ***** válasza:

randivonal.hu

igényesebb,több normálisabb csaj van,

2012. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez a randivonal tényleg jónak néz ki, mert olyan részleteket lehet megadni, hogy ki mennyire szereti a rendet, az állatokat, hogy öltözködik, stb, ami elsőre nem tűnik fontosnak, de sok kapcsolatban okozhat problémát.

Remélem kevesebb lesz a mutogatós lány és hosszabb bemutatkozást is tudnak írni.

Megpróbálom, köszönöm.

2012. dec. 2. 12:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

randivonal, de annyit mondanék már rutinos társkeresőként, soha nem hidd el, amit látsz. Komolyan mondom: lehet megtalálod külsőre álmaid nőjét, aki épp szingli, vicces, jófej, megértő, intelligens és érdekes, de szinte 99%, hogy valami végül kiderül.

Komolyan mondom, ne éld bele magad semmibe!

Csak úgy ismerkedj, ha ezt a jótanácsot mélyen az eszedbe vésed! Ne éld bele magad.

2012. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én nem élem bele magam, mert tudom, milyen nehéz egy jó lányt találni. Nem szoktam szerelmes lenni fotókba. :)
2012. dec. 2. 13:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok segíteni.
2012. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát ez a randivonal is elég gyér. :( Itt sincsenek normális lányok. De érdekes, hogy van olyan kereső, ami megmutatja hogy kiknek felelsz meg, és kb 5 embert dobott ki nekem a 1,5 millióból, és azok sem voltak csodásak...


Itt is szinte minden csak a külsőről szól, a bemutatkozást meg sokan nem is töltik ki, pedig maga az oldal jó lenne...


Inkább hagyom a fenébe az egészet, neten se lehet ismerkedni.

2012. dec. 3. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!