Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szntetek korai volt a csók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szntetek korai volt a csók? és azért nem keres mert könnyűvérűnek tart?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval, de nem ismertük egymást, kb 2 órát voltunk együtt, amikor hazakísért a ház előtt megcsókolt, én meg hagytam magam...fel akart jönni hozzám, de én mondtam, hogy nem...azóta nem keres...(ez tegnap volt)szntetek miért van? már bánom a csókot is..inkább húzódtam volna el..
2012. dec. 1. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem keres többet, mit vesztettél azzal a csókkal? És egyébként nem azért nem keres, mert könnyűvérűnek tart, hanem azért, mert nem tart eléggé könnyűvérűnek.
2012. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Első, ez tetszett :)

És igaz..

2012. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jó lehet, ha valaki olyan helyzetbe' van, hogy 2 óra után is simán levághat egy ilyet...


Amúgy az elsőnek van igaza!

2012. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért nem keres, mert nem tudott azonnal megdugni, pedig csak arra kellettél volna. Örülj neki, hogy nem keres!
2012. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Xenophilius neked meg mi bajod?


21 évesen nem minden nap masztizni kéne hanem becsajozni


olyan helyzetben van? ez nem helyzet kérdés

2012. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A csók előtt két órával még nem is ismerted?Akkor még a csók is sok volt.

Gondolom,tizenéves lehetsz,hogy ilyen gyorsan mennek a dolgok nálad.

2012. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem helyzet kérdés?


Dehogynem. Ha valaki irtó gazdag- "széP" meg "ultramenő" az ilyen helyzetben van. Mindenki más kap valami rossz kifogást és el is van hajtva.

2012. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Xenophilius! Neked muszáj minde kérdéshez ilyen sajnálkozást levágnod? Most azt hiszed ettől rád fogunk írni privátba, hogy jajj itt egy töketlen gyökér, járjál már velünk, vagy mégis mit gondolsz? De most őszintén? legyél már férfi baszod
2012. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, most biztos néztek....h ennyi idősen ezzel foglalkozok, de szntem mindenkinek az kell akit nem kaphat meg....nem ehez vagyok hozzászokva, én váratni szoktam a pasit, és várnak is, legtöbb esetben aki meg akar csókolni, annak nem hagyom első randin...és érdekes keres továbbra is, ez a hü*e meg tuti csak meg akart dugni...
2012. dec. 2. 00:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Xenophilius, mert te képes lettél volna leszólítani a csajt, 2 órát dumálni vele, majd merni megcsókolni?


NEM!


Az a baj, hogy az ilyen nyomingerek azt hiszik, hogy a srác nem csinál semmit, a csaj megy oda hozzá, a csaj irányítja a beszélgetést, a csaj kéri meg, hogy kísérje haza, és a csaj smárolta le.


Még akkor is sok "meló" van egy csaj felszedésében, ha jóképű a fiú, csak abban az esetben ezt az illető poénnak veszi, nem pedig kötelességnek, ami ahhoz kell, hogy hozzáférjen a puncijához.


Neked alapvető szociális problémáid vannak, felesleges a csajokban gondolkodnod, mert az egy jóval magasabb szint. Nem építheted a házat a tetővel kezdve.

2012. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!