Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gaz ez igy? Mit gondolh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gaz ez igy? Mit gondolhat? :D

Figyelt kérdés
randi kozben a tomegkozlekedesen allva csak nezek mereven ki az ablakon meg ugy elore. o meg jon egyre kozelebb :D es tok kozel all. a kezet meg csusztatja az enyem fele a korlaton. :D mit gondolhat rolam? :D nem is tudom elegge feszelyez a helyzet, talan zavarban is vagyok, vagy mi? :D pedig azert nem almaim pasija, még csak talalkozgatunk. ez vicces igy? :D

2012. dec. 1. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
kezd lépni.. :) valaki így próbálkozik.. aranyos gesztus..
2012. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te most gyikra irkálsz a 4-6-oson az okostelefonodról?
2012. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen? :D kicsit felos vagyok.. :D :(
2012. dec. 1. 14:04
 4/9 A kérdező kommentje:
igen epp most van a randi... -.-'
2012. dec. 1. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez aztán a szép randi.
2012. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ironikusan irtam.. igazabol 1 hete volt.. butak es vicceskedok kimeljenek..
2012. dec. 1. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
te aztán nyomi srác vagy, randi kellős közepén gykra irkálsz tanácsokért.
2012. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szovegertes... lany vagyok, nem randi kozben irtam ki.
2012. dec. 1. 16:53
 9/9 anonim válasza:

Azért, mert te nem érted, hogy mit mond, az még nem jelenti azt, hogy buta... Nézz tükörbe öcsém!

Ha volt már randi és tetszik, találkozzatok még párszor, aztán mérlegeld! Ne rajtunk múljon. Dönts magad, ez fontos! Ha még kíváncsi vagy valamire, írj privit!

2012. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!