Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj? Mit gondolhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Mit gondolhat? Miért nem írt vissza?

Figyelt kérdés
Pénteken randiztam egy sráccal, ő hívott el. Nem történt semmi a randin, mert most először találkoztunk, nem is akartam volna még csókot vagy ilyesmi. Sétálgattunk, aztán leültünk egy parkban és végigbeszélgettük a maradék időt, aztan kikísért a buszállomásra, megvárta velem a buszomat és két puszival köszöntünk el. Én úgy vettem észre hogy ő is jól érezte magát, de én is, nekem nagyon bejött a srác mind külsőre mind belsőre. Egyébként már majdnem két hónapja chateltünk facebookon amikor elhívott. A randi estéjén viszont nem írt rám. A fiú haverom azt mondta hogy ne aggódjak, csak nem akar egy napra túl sok lenni. De aztán szombaton is fent volt es nem írt rám és a baratnőimtől azt a tanácsot kaptam hogy biztos ő is azt varja hogy én írjak rá, hogy én erősítsem meg abban, hogy bejött nekem. Azt mondták írjak neki annyit hogy jól éreztem magam tegnap. Megtettem. A srác megnézte az üzenetet de választ nem kaptam az este folyamán rá. Ez mit jelenthet? Tanacstalan vagyok. Nem nyertem el a tetszését? Kép alapján tetszettem neki, és pénteken is ugyanúgy néztem ki.. Most nagyon magam alatt vagyok...
2012. okt. 14. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ilyennel még nem találkoztam..

elképzelhető hogy már nem akar veled többet randizni..

én csak erre tudok gondolni..

2012. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jössz be neki :(
2012. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PetFen ***** válasza:
Velem is hasonló történt...röviden annyi,higy megismertem őt egy fesztiválon,fb-on beszélgettünk,majd randiztunk,és vártam,higy ìrjon,de nem ìrt.barátnőim javasolták,hogy ìrjak neki én,meg is tettem,de hasonlóan hozzád nekem sem ìrt vissza...szóval nem értem,mert én is úgy gondoltam,hogy kölcsönös a szimpátia,de ezek szerint nem..ne szomorkodj miatta!
2012. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PetFen ***** válasza:
Higy-hogy*
2012. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!