Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat vajon az a...

Mit gondolhat vajon az a rokon, sulitárs, volt kollega ismerős aki nem jelöl vissza az iwiw-en?

Figyelt kérdés
Már többször hallottam olyanról és tapasztaltam is, hogy valakit bejelöl az ember ismerősnek, de az nem jelöli vissza. Ennyire nem veszi a másik ember a bejelölőt, hogy visszaigazolja vagy mi lehet emögött vajon? Nemolyanokról van szó, akik kizárólag csak nagyon közeli embereket vesznek fel az ismerőseik közé vagy kizárólag csak valamilyen "kategóriájú kapcsolataikat".Szerintetek?
2009. máj. 22. 06:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha rokonról van szó azt az ember lányának tudnia kell miért!

Megmondom őszintén,velem is előfordult,hogy ezer éve nem látott iskolatársakat nem jelöltem vissza.Olyan is megesett,hogy régi kollégát sem,anno sem kedveltem az illetőt.Ha esetleg engem nem jelölnek vissza nem veszem a szívemre,mindenkinek szíve-joga,hogy kivel akarja esetlegesen a kapcsolatot felvenni.Nem kell ennek az egésznek túl nagy jelentőséget tulajdonítani : )

2009. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

7:42

Egy konkrét esetben egy volt osztálytárs jelölt be.Visszajelöltem,írtunk is egymásnak.Hozzátartozik,hogy én nem az a típus vagyok aki éjjel-nappal a gép előtt ül ebből adódott,hogy nem olyan ütemben válaszoltam ahogy ő elvárta,előfordult,hogy egy hétig nem kerültem képernyő elé.

Ekkor a kedves illető mindenfélének elhordott,felelőségre vont.Töröltem,erre igazán senkinek sincs szüksége szerintem.

2009. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem arról van szó, hogy nem ül-nek képernyő elé. :)

Azt nem tudom, hogy ez a le se szarás ez most személy szerint nekem szól-e és ha igen, miért....:))

2009. máj. 22. 08:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jó köztetek a kapcsolat? Én például töröltem magam az iwiw-ről, valószínű buta oknak tűnik, de kifejezetten felhúzott, mikor olyan is bejelölt, aki egyébként az úton nem ismert meg. Vagy tudtam, hogy korábban másoknak fűt-fát kiabált rám a hátam mötött, az IWIW-en meg írt és nyalta a fenekem. A végén elegem lett az ilyen ismerősökből és töröltem magam.

Olyan nekem is volt, akivel egyébként jó volt a kapcsolat, semmi gond köztünk, bejelöltem, láttam is, hogy volt fenn, mégsem jelölt vissza pár napig, de aztán igen. Mintha gondolkodott volna, hogy jelöljön-e. Én sem igazán értettem, mert soha egy rossz szó el nem hangzott köztünk.

Olyan is volt, akire vártam pár napot, aztán visszavontam a jelölést.

Lehet, csak azért vannak fenn az ilyenek az IWIW-en, hogy "nézelődhessenek", de ők nem akarnak nagyobb ismerősi kört kiépíteni. Vagy csak a szűk ismerettségi kört jelölik.

2009. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt olyan, hogy sokáig tartott valakit visszajelölnöm, mert nem foglalkozom az iwiw-vel. Szerintem nagyon hülyeség. Ha valaki tartani akarja veled a kapcsolatot, úgyis fogja, de egy bejelöléstől semmi sem változik, nem fogtok szorosabb kapcsolatban állni.
2009. máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
8:32 vagyok: én arra használom az iwiw-et, hogy aki érdekel, annak "utána nézzek", nem haverokat gyűjtök. Ha valakivel tartani akarom a kapcsolatot, iwiw nélkül is fogom. Nekem is gyakran volt olyan, hogy olyanok bejelöltek, akiket több, mint 10 éve nem láttam és akkor is ha max. kétszer beszéltünk 1 percet.
2009. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelöltem vissza öcsém barátnőjét, mert nagyon megbántott, indokolatlanul, és valahogy eszébe se jut, hogy azt mondja, hogy bocsánat. Apámat szintén nem jelöltem vissza, mert egész eddigi életemet megkeserítette, legalább az iwiw-en ne legyen közöm hozzá. Volt valami "ismerőst gyarapító ismerős" vagy ilyesmi nevű regisztráció iwiw-en, ezt minek jelöljem vissza? Akit meg nem ismerek, vagy csak nem jut eszembe, hogy honnan ismerhetem, és rákérdeztem, hogy ugyan honnan ismer, és nem válaszol, azt minek? Van olyan, akit bár ismerek, de nem tartom vele a kapcsolatot sehogy, és nem is tartottam régebben se, őt se jelöltem vissza. Nem kell minden jelölést visszaigazolni, különben már nagyon sok ismerősöm lenne, így is sok van, de a többséggel legalább valahogy tartom is a kapcsolatot a nettől függetlenül is.
2009. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megfogadtam, hogy olyan embert, akit látásból "ismerek" vagy aki megbántott, vissza sem jelölök. Na jó, nincs is sok ismerősöm, de aki ott van azzal szívesen beszélgetek! Kaptam is nem egy levelet, hogy én milyen b.nkó és nagyképű vagyok, hogy nem jelölöm vissza. Nem érdekelt a levél, lepergett. Olyan ember írta, akinek nem keresem a társaságát. Azonban nagyon sok olyan ember van akinek ezren felül van az ismerősei száma, nem értem hogy miként tud ennyi emberrel kapcsolatot tartani, de a memóriája is nagyon jó, hogy ennyi emberre emlékszik. Azt sem értem, hogy az 1-2 éves gyerekek hogy tudnak netezni, úgy látszik az én babám nagyon le van maradva a fejlődésben, hisz olvasni sem tud... Bocs, kicsit irónikus voltam:):):)
2009. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Én se vagyok egy nagy visszajelölős, pláne, ha az illetőt különben sem bírtam, meg tudom, hogy úgyse tartanánk a kapcsolatot, akkor meg minek? Hogy eggyel több ismerősöm legyen?

Bírom, amikor évek óta nem látott ember jelöl be egy szó nélkül. Arra képes, hogy bejelöljön, de egyébként meg nem érdeklem.

Pár havonta szoktam egy mustrálást csinálni, és aki nem szívügyem és egy szót nem váltottunk, mióta bejelölt, azt kijelölöm. Akár régi osztálytársat, akár mostani osztálytársat, akár régi ismerőst, akár új ismerőst.

És szerintem sem kell halálosan komolyan venni az iwiwet, és ez ne határozzon meg semmit. Akivel tartod a kapcsolatot, iwiw nélkül is fogod. A legjobb barátaim szerintem be sincsenek jelölve. Na és?

2009. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi középiskolában csináltunk egy ilyen suli zenekart. Sokan eljöttek a koncertünkre, sokukat nem ismertem, csak egy suliba jártunk. Mikor iwiw-en bejelöltek, úgy mintha ismerős lett volna, de nem tudtam hova kötni, aztán láttam, hogy egy suliba jártunk, gondoltam biztos ott volt, és ő is támogatott, és meghallgatott minket, úgyhogy már csak visszajelölöm. Ezek után jöttek egyre több iskolai ismeretlen arcok, és már ez szinte egy ördögi kör, mert ha eddig visszajelölgettem, most már miért nem, szóval ha ismeretlen emberrel egy suliba jártunk, annak visszajelölök.


Meg régi ismerősöknek is szoktam, ha sokat dumáltunk, ha nem, végülis a kérdés az volt, hogy ismerem-e. :)

2009. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!