Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat vajon az a...

Mit gondolhat vajon az a rokon, sulitárs, volt kollega ismerős aki nem jelöl vissza az iwiw-en?

Figyelt kérdés
Már többször hallottam olyanról és tapasztaltam is, hogy valakit bejelöl az ember ismerősnek, de az nem jelöli vissza. Ennyire nem veszi a másik ember a bejelölőt, hogy visszaigazolja vagy mi lehet emögött vajon? Nemolyanokról van szó, akik kizárólag csak nagyon közeli embereket vesznek fel az ismerőseik közé vagy kizárólag csak valamilyen "kategóriájú kapcsolataikat".Szerintetek?
2009. máj. 22. 06:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokan bejelöltek és szóltak,hogy miért nem jelölök vissza,mire kiderült,hogy nálam nem jelezte a jelölést a gép.Na ilyen is van!
2009. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Nah hát az iwiw egy érdekes dolog. Volt valamikor az év elején, amikor az "ismerősök" számát leredukáltam.

Akiket szó szerint csak látásból ismerek, akikkel ezer éve találkoztam, akikkel utáltuk egymást, akik ott jelölgetnek de élőben lekezelőek vagy egyszerűen nem létezőnek tekintenek simán töröltem a listáról. (ami így már elég kezelhető méretre csökkent)


Ugyan így vagyok a visszaigazolásokkal is. Tényleg a létszám nagysága ami számít? Mert sokan erre hajtanak. Sosem fordult elő, hogy aki bejelölt és nem igazoltam vissza megkérdezte volna, hogy miért? Viszont volt olyan, aki ismerős volt ugyan nagyjából, de fogalmam sem volt, hogy honnan. Hát írtam neki, hogy ugyan honnan a fenéből stb stb. (Azért mert egy héten egyszer egy buszon utaztunk vissza a kollégiumba nah az nem indok számomra, mert rajta kívül még vagy 40 ember ugyanezért jelölhetne :) )

2009. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Régóta nem jelölök senkit az iwiw-en. Ha engem jelölnek, mindig elfogadom, mert az embereket nem szeretem megbántani: ha ő fontosnak tartotta, hogy engem az ismerősei között tudjon, akkor miért legyek vele bunkó? Még akkor is visszajelölöm őket, ha abszolút nem ismerem őket, pl. anyám volt osztálytársait, akik még kisbaba-koromban voltak nálam látogatni. Elférnek a listámon, és az adott embernek ezzel is szebb lett a napja. :)


Párszor előfordult még az elején (mikor még építettem az ismerősi körömet), hogy olyanok sem jelöltek vissza, akikkel évtizedes (jó) ismerősök voltunk. Ugyanezeknél a kapcsolatlistában láttam Goofy-tól kezdve Donald kacsán át Piton profeszorig és az "aki életében evett már almát"-klubon át mindenkit. Érdekes, őket visszajelölte? Mindegy...


Szóval elegem van a jelölgetésből, de azért nem törlöm magam az iwiw-ről, mert egy praktikus rendszernek tartom, bár az újabb funkciók már nem igazán érdekelnek (pl. ez az új "egymás szemében" - mit érdekel engem, hogy ki mennyire tart engem kedvesnek meg kreatívnak).

2009. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most praktikus lesz az iwiw, mert külföldre költözöm. Ilyen esetben azt hiszem, nagyon jó, és majd keresgélek is az ismerősök között, meg esetleg jelölök be embereket, mert már elég régen keresgéltem, hátha azóta fenn van még egy -két volt osztálytársam.


Egyébként volt nekem is időszakom amikor nagyon ritkán tudtam netezni, mert nem volt otthon netünk. Néha éppen-éppen csak egy pillanatra mentem fel, és aki esetleg bejelölt, de a neve alapján elsőre nem ugrott be, hogy ki az (valljuk be, Szabó Péterek és Kiss Katalinok elég sokan vannak...) azt volt, hogy a második vagy harmadik belépésemkor igazoltam vissza. Lehet, hogy ők úgy látták, én már többször is beléptem, de valójában meg sem néztem a bejelölésüket...

2009. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azonnal visszautasítok olyanokat, akik valaha megbántottak, keresztbe tettek nekem. ilyenkor biztosan elmámulnak, hogy na vajon miért nem "ismerem". de erre nekik kéne rájönnie. egyébként már előfordult, hogy egy kétszínű, rosszindulatú volt osztálytársnőm, aki évekig kígyót-békát kiabált rám a hátam mögött, többszöri elutasítás ellenére is folyamatosan bejelölgetett. aztán egyszer meguntam, visszaigazoltam, aztán kitöröltem utána.
2009. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteiteket!

Már más megvilágításba kerültek a dolgok.

Nekem eszembe se jut olyat bejelölni,akivel nem voltam/vagyok jóban vagy volt vmilyen megoldatlan konflikutusunk. Fura, hogy van aki meg fűt-fát bejelöl.

2009. máj. 23. 11:21
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
engem a volt iskolámból jelöl be mindenféle 4-5-6 évvel fiatalabb emberke, akikkel soha egy szót nem beszéltem, jobb esetben megismerem az arcát, h igen, vele tényleg évekig minden szünetben összefutottam, de volt már olyan is, aki azután ment az iskolába, h én már elballagtam, és max 1szer 2szer láthatott, amikor épp arra jártam, és bementem a volt osztályfőnökömhöz, vagy hasonlók...na őket nem jelölöm vissza...aztán voltak olyanok, akik állandóan mindenféle körüzeneteket küldtek a leghülyébb szövegekkel, őket töröltem, aztán újra bejelöltek, és nem jelöltem vissza, akkor teljesen fel voltak háborodva...
2009. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!