Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Augusztusban összejöttem egy pasival,aki ráadásul 25 éves és még szűz volt,velem veszítette el a szüzességét. Futó kalandnak indult és amolyan szexkapcsolat is maradt továbbra is. Mindig élvezte amikor együtt vagyunk,szerette ahogy smárolok és az orális szex is működött közöttünk.Egy hónap óta azonban nem sűrűn találkoztunk. Mindig van valami oka, amiért nem tud találkozni velem vagy ha randit beszéltünk akkor utolsó percben fújta le.


Pedig 3 hónapig kiválóan ment minden és ő még azt is állította,hogy megszeretett engem.Nem vagyok naiv, nem hiszem el feltétlenül,hogy szerelmes belém,de a szex akkor is remekül működött.


Szerintetek mi lehet a gond ?

18/L


2012. nov. 30. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Új partnert talált és hatott rá az újdonság varázsa nyilván.
2012. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!