Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ebből? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebből? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt kb 2 éve. Mostanáig nem nagyon beszéltünk ám tegnap előtt elhívott kutyát sétáltatni beszélgettünk egy 1,5 órát jól elvoltunk.Szóba került a filmnézés de horrort v romantikusat szeretne mert azt csak férfival szereti nézni.Tudtok vmi jót mondani melyik filmet nézzük? Mit csináljak merjek nála próbálkozni? Esetleg le merjem smárolni? Annyi negatív élményben volt részem akinél eddig próbálkoztam 4 mind csak kihasznált.

20/F


2012. nov. 29. 16:37
 1/6 Tyler913 ***** válasza:
Filmnézés közben bepróbálkozni egy jóformán még ismeretlen lánynál annyira szakállas trükk,ráadásul prosztó dolog.Szerintem amíg nincs köztetek intimebb viszony,elég zsákutca,ha filmnézés közben akarod letámadni.Egyszerűen sunyinak tűnsz majd. Inkább jöjjetek össze máshogy.
2012. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor vigyem el inkább quadozni? Mert azt is szeretné kipróbálni.
2012. nov. 29. 19:01
 3/6 Tyler913 ***** válasza:
A quadozás is jó program,de hogy jössz össze vele közben? Az ennyire intenzív programok alatt,amik elterelik a figyelmet egymásról (koncert,mozi,vagy akár a quad:) elég nehéz közeledni egy lányhoz úgy,hogy ne kétségbeesett nyomulásnak tűnjön. Mi lenne,ha inkább kajálni mennétek indulásként? Vagy csak beülni valahova a városba beszélgetni?
2012. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azért gondolom mert mégis csak át kell h öleljen meg ha sisak nélkül mennék akk elég jól lehet beszélgetni is.
2012. nov. 29. 20:39
 5/6 A kérdező kommentje:
JAh annyit még h mondta filmnézést és h nézzük meg a 3 méterrel a felhők fött címűt. Ezt vehetem kezdeményezésnek?
2012. nov. 29. 20:41
 6/6 Tyler913 ***** válasza:
Igen.Kezdeményezte,hogy nézzetek meg egy filmet.Ennyi.Nyilván,ha nem bírná a képed,nem akarna időt tölteni Veled.De hogy ebből mi lesz,az csak rajtad múlik.
2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!