Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a helyzet, hogy két hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy két hete egyszerre két fiú van az életemben.Mit kéne tennem? Hogy jöhetnék ki ebből valahogyan?

Figyelt kérdés

Az egyik egy másfél éves kapcsolat, ami utóbbi pár hónapban eléggé megromlott, nem is beszélgettünk, semmit nem tudtunk már egymás érzéseiről, csak a szokásos milyen volt a napod kérdés merült fel. És pont mikor ez a helyzet volt, akkor ismerkedtem meg egy sráccal, aki azóta nagyon fontos lett. Úgy volt, hogy szakítok a másikkal, hogy az új szerelmemmel lehessek, de még máig nem tudtam megtenni. Az új sráccal két hete együtt vagyunk, minden fantasztikus, de nem tudom otthagyni a másik srácot. Egyszerűen nem tudom a szemébe mondani, hogy legyen vége, pedig nem működik már egyáltalán a dolog köztünk, de valahogy még kötődök hozzá.

Nem tudom mit csináljak.

Segítsetek kérlek!

Köszönöm


2009. jan. 27. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az új gyereket szereted, és a volt párodat meg tényleg nem, akkor nosza. Szerintem egyszerűen megszokásból nem tudsz elszakadni mellőle. De ez a szabadságod záloga, hogy meg tudod-e neki mondani, hogy vége.
2009. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
UGye tudod, hogy ezt nem lehet igy sokáig csinálni. Inkább toled tudja meg mint mástol, mekkor a csalodas lenne az neki. Biztos, hogy a régi már csak megszokásbol van neked. Bizony rossz ezt igy megmondani, de sokkal konnyebb lesz utana neked is meg neki is. Enged el magadtol, hagy kezdjen uj életett o is, hagy keresen maganak valaki mást. Minnél tovább huzod annal rosszabb lesz a dolog és a végén már nem tuds belole rendesen kimászni. SZedd ossze a bátorságodat és lépjél. Állj elé és mond el neki, hogy mi a szitu! Ennyit megérdemel toled, hogy oszinte legy hozzá. A egy másik pasival volt bátorságod ossze jonni és kapcsolatott létesiteni vele akkor ehez is legyen. Nem ezt érdemli. Legyél oszinte! A másik kapcsolatodhoz meg sok szerecsét és boldogságot kivánok neked!
2009. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. jan. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!