Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam egy találkozóra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam egy találkozóra vagy legyen tartásom mint lánynak? Vagy nem is tetszem neki? 14l

Figyelt kérdés
Van egy srác.. eléggé tetszik.. ha egy másik fiúhoz hozzá szólok egyből féltékeny .. megölel, megfogja a kezem, minden lassú zenére felkér táncolni.. ilyesmik.. ma fél délután az unokatesójával voltam (csacsázok vele) és hát aki tetszik olyan hogy mindenkit kibeszél a háta mögött stb.. és vele elég jóban vannak nagyon sok mindent megbeszélnek.. a srác azt mondta hogy engem eddig mindig dicsért.. =) fb-on egy kép fogadott(üzenőfalon).. őt két oldalról puszilja két csaj.. rajta az egyik csak szemüvege .. tetszhetem neki? eléggé "félénk" gáz lenne ha én hívnám el valahova? ha nem akkor hogy? és hova? szombaton találkozok vele.. bálon. :)

2012. nov. 28. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el, mert ő nem fog! Manapság már nem számít, hogy ki hív el kit... :)
2012. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak hívd el sétálni és üljetek be valahova (pizza, girosz, cukrászda,...)

Ne mozi, mert ott nem lehet beszélgetni! :)

2012. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát tegyük fel elhívom sétálni (gyönyörűen van kialakítva nálunk a Duna part *-*) de mi van ha nemet mond?:| soha nem lesz már olyan a barátságunk.. :/
2012. nov. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!