Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam vagy ne hívjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam vagy ne hívjam el?

Figyelt kérdés

Nem kéne ezen rágódni ennyit, ez nyilvánvaló, de sajnos nem vagyok túl bátor.

Szóval, van egy srác aki tetszik. Ő mondta először nekem, hogy bejövök neki, de aztán egy haverja elhívott magához, és utána annyira nem keresett. De ezzel a haverjával nem lett semmi...mivel túl sok célja nem volt velem..csak egy, de azt nem hagytam. Szóval, azóta egyszer összefutottunk egy buliban és mondtam neki, hogy ő is tetszik nekem. Erre nem nagyon akarta elhinni..azt mondta, tuti a haverja kell nekem, csak hazudok. -.-

Most az a kérdés, írjak-e neki, elhívjam-e valahova esetleg? Vagy lány létemre inkább ne kezdeményezzek?

19/L


2012. szept. 15. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a kezdőlépést már elmondtad neki, hogy tetszik neked.Ezek után nincs annyi férfiasság benne, hogy lépjen.Most gondold át, hogy akkor még mit akarnál tőle,ha még ennyit sem képes?!
2012. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Téged valami kóborkutya csípne csak fel, te banális mézga. Amúgy van kamod?
2012. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 asdasd1125 ***** válasza:
szerintem megér 1 próbát. (:
2012. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A csávó azt hiszi, hogy lefeküdtél a haverjával és emiatt kiábrándult. Még gyorsan kellene lépni, és tudatni vele, hogy nem volt semmi (ha tényleg nem volt semmi).

Akkor lenyugizik.

Lány létedre nyugodtan kezdeményezhetsz. De még 1x maximum és ha nem hisz Neked, akkor higgyen, amit akar és ne foglalkozz vele tovább.

Ott rontottad el, hogy a pasiknak birtoklási mániájuk van, vagyis nehezen viselik, hogy ha a csajuk, vagy kiszemeltjük másik pasioz felmegy, sétálgat, meg ilyenek (azt gondolom nem kell részletezni, hogy a csávó mit hisz, hogy mi is történt, hogy a haverjához felmentél... az meg egy másik, hogy a csávó mit mondott a kiszemeltednek, arról, hogy mi történt)

Ez a gond... szerintem

Tisztázd vele és ha tetszik egy pasi, akkor nem mászkálj másikkal.

2012. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megbántottad azzal, hogy igen mondtál a haverjának, holott tudtad, hogy ő kedvel téged. Ha akarod a srácot nagyon kellesz teperned érte, hogy újra elnyerd a bizalmát.
2012. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!