Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj ránéz az arcomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj ránéz az arcomra és onnantól kezdve nem reagál szinte semmit sem, akkor miért nem néz már tovább rajtam?

Figyelt kérdés
Pedig mindig jó cipőben, jó ruházatban járok, jó testalkatom van, nem is vagyok túl alacsony (177 cm. De ránéznek az arcomra és onnantól kezdve nem látom tovább az érdeklődést rajtuk. Ha odamegyek is hozzájuk, már nem is nagyon válaszolnak, csak igen vagy nemmel. Alig várják, hogy lelépjek, látom rajtuk. Pedig jó a testalkatom, de lehet az arcommal van valami gebasz. Ennyire fontos nektek az arc? Pedig csak egy nyomorúságos semmirekellő testrész, ugyanolyan mint egy kar vagy egy felsőtest. Ez a satnya testrész ilyen sokat eldönt a lányoknál? Nem értem miért. De ezen nem tudok változtatni, akkor miért nem vagytok elnézőbbek lányok?
2012. nov. 27. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez van, haver. Az arc a legfontosabb. Pénzzel és magabiztossággal lehet kompenzálni, de szerelmet megvenni nem lehet.
2012. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez az arc dolog, nem értem hogyan lehet erre rácuppanni ennyire. Hiszen erről nem tehet az ember. A testet lehet formálni, de ezt hogyan lehet? Ha én látok egy csinos lányt (mint én vagyok az pasiból, vagyis sportos) és nem annyira szimpi az arca, akkor is simán egy jó kis kapcsolatot el tudok vele képzelni, ha belül rendben van. Itt most nem igénytelen arcra gondoltam, mert nekem sem igénytelen. Jó haj, tiszta bőr, tiszta fogak. Csak van két nagy fülem és egy görbe orrom és szúrós szemeim. De ez nem lehet akkora gond remélem? Ja és nem vagyok roma.
2012. nov. 27. 19:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Fotót láthatnánk?
2012. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne adj nekik képet. Amúgy majd hozzászoksz, hogy mi az igazán fontos a nőknek.
2012. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbálok mindent megtenni, mindenféle jó parfümöt szereztem be, jó arckrémek, jó zselé stb. Próbálom minden nap masszírozni az arcomat, a csontjaimat, hogy hátha jobb lesz és nem veszik el rögtön a tekintetüket rólam a lányok. De évek hosszú masszírozása után sem változott semmi sem, ami megőrjít. Pedig én mindent megtettem amit lehetett.
2012. nov. 27. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Most azért, mert nem tehetsz róla, ezért sajnálatból legyünk veled együtt, vagy mégis mit vársz? Ha nem jösz be vkinek, akkor ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fogsz.
2012. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát neten ritkán ismerkedem, élőben próbálkozok. Ott semmi sem jön össze évek óta. Azt hogy érted, hogy majd rájössz, hogy mi a fontos a lányoknak? Neten csak a testemről szoktam képet küldeni, ha kérnek. Csak az a baj, hogy elég mohók a lányok. Leírják, hogy húha, egész jó. Aztán mind csiripel rögtön, hogy kaphatnék az arcodról is? Ha azt mondom, hogy nem küldök, akkor mind megharagudnak és már nem is írnak. Ha küldök, akkor is az van, hogy szó nélkül lelépnek.
2012. nov. 27. 19:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha fejem tetejére állok akkor sem? De nem az van, hogy mindig van megoldás? Ha nem is jövök be, de mindig van valami megoldás (mint a matek feladatokra is), hogy csak-csak bejöjjek a kiszemelt a lánynak. Nincs lehetetlen elvileg.
2012. nov. 27. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás. Vkinek vagy tetszel, vagy nem. Nem fog ezen semmilyen ócska pasitrükk sem változtatni, de a pénz, se semmi. Hiába hiszitek ezt
2012. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hogy nézel ki, de ha adsz magadra, akkor már fél siker.:) Ha én megnézek egy fiút, akkor az egészet nézem, ruha, testalkat, kisugárzás, és nem feltétlenül az arcot. Ha még oda is jön hozzám, akkor is kedvesen utasítanám el, ha nem szimpatikus v. nem tetszik. Ha gondolod küldj egy képet és mondok normális véleményt.:)
2012. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!